Opinie o bankmillennium.pl - Bank Millennium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Millennium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Millennium S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium S.A. w Warszawa

Odradzam i nikomu nie polecam pracy w banku Millennium. Osobiście przeżyłam koszmar w tym banku, gdy zostałam zatrudniona w departamencie bankowości elektronicznej. Praca wydawała się w porządku do czasu, gdy upomniałam się o ustawowo przysługujące mi prawa. Od tego czasu byłam karcona nawet przy innych pracownikach, oszukiwana i (usunięte przez administratora). Problem zgłosiłam do dyrektorki departamentu, ale zachowanie (usunięte przez administratora)wobec mojej osoby się nie zmieniło, zatem po miesiącu pracy złożyłam wypowiedzenie. Przez miesiąc mojej pracy prawie połowa osób z mojego i innych podległych tej samej (usunięte przez administratora)zespołów również złożyła wypowiedzenia, gdyż również była (usunięte przez administratora) i lekceważona przez tą samą osobę. Dowiedziałam się od współpracowników, że wiele osób również złożyło skargę o (usunięte przez administratora)na tą samą (usunięte przez administratora), jednak poprzez jej dobre stosunki z dyrektorką departamentu okazało się, że (usunięte przez administratora)jest bezkarna i zapewne ten proceder trwa do dnia dzisiejszego. Dziwi mnie fakt, ze pomimo wielu skarg na tą (usunięte przez administratora)i masowego zwalniania się podległych jej pracowników z powodu (usunięte przez administratora) nikt z kadr, ani zarządu banku nie zainteresował się problemem dając przyzwolenie na takie traktowanie pracowników w banku Millennium.

@Marta

@Marta współczuje Ci, gdyż sam pracowałem ponad rok również pod tą (usunięte przez administratora)w jednym z podległych jej zespołów w DBE i przeżyłem to na własnej skórze. (usunięte przez administratora)Pani (usunięte przez administratora)sama decydowała o podwyżkach i wysokości premii dla pracowników pomimo ocen kierowników, przez co pomimo osiągania bardzo dobrych wyników i będąc oceniamy wzorowo przez swojego kierownika moja premia wynosiła 50% wysokości premii innych pracowników z zespołu. Podwyżki były mi obiecane co kilka miesięcy, ale oczywiście nigdy ich się nie doczekałem, w przeciwieństwie do pracowników, których lubiła sławna pani (usunięte przez administratora). Ulubieni pracownicy otrzymywali nawet dwie podwyżki rocznie. Panie(usunięte przez administratora) prośba o ingerencje i ratowanie pozostałych pracowników (usunięte przez administratora)aby powrócił szacunek do pracownika w tym banku. W przeciwnym wypadku nadal będzie(usunięte przez administratora)... oraz ciągła rotacja w tym departamencie.

Zdegustowany

Jeśli chcesz się zatrudnić w banku Millennium to zapomnij o czymś takim jak premia. Jeśli ktoś na rozmowie mówi ci że w tym banku jest premia to cię kłamie. Niestety ale bank nastawiony jak i dlaczego :D zamiast ile i dlaczego zrobiłeś a tyle :).

@Kolsenter

Nie tylko CC. Był czas, że nie było komu otwierać oddziałów. Dramat (usunięte przez administratora)

Konkurencja

Czy w wielkopolskich oddziałach millenium wciąż przeprowadza się lewe rekrutacje na oczach pracowników by straszyć ich utratą pracy?

@Konkurencja

O tak ! (usunięte przez administratora)/ założony podsłuch plus kamerka na zapleczu ! ŻENADA ! Za wykonanie planu na ponad 200% zero premii ! Nie da się tak pracować.

Specjalista Sprzedaży

Pracuje w Departsmencie sprzedaży na wyspach handlowych już 2 lata. Bardzo sobie chwale pracę, w końcu poczułam co to fajny team i niezależność finansową. Mając 21 lat zarabiam ponad 2krotność minimalnej krajowej co miesiąc, a czasem nawet więcej. Przełożeni którzy są ludźmi, do dyrektora mogę zawsze zadzwonić a jak przyjdzie również porozmawiać. Zawsze budujące są te rozmowy i czuje się doceniana. Od 2 lat co pol roku dostaje podwyżkę za to że co miesiąc dobrze wykonuje swoją pracę. Jeśli ktoś chce pracować, rozwijać się, zarabiać fajne pieniądze w fajnym towarzystwie to zapraszam na wyspy !

Wera
@Specjalista Sprzedaży

Czyli jako specjalista masz coś około 8.484 zł brutto? I to jest stała pensja, czy w tym zawierasz również jakieś premie, które są lub może ich nie być? Sądziłam, że galerie handlowe mają spadki w inflacji, że wyspy kuleją, a tu proszę, hossa! Jakie kwalifikacje należy mieć na to stanowisko?

Sonia Nowy wpis

Dzień dobry, szukam informacji o pracy w centrali, dokładnie chodzi mi ostanowisko Specjalisty ds. Usług Powierniczych. Najbardziej interesują mnie zasady przyznawania premii, np. kwartalnej i możliwość pracy hybrydowej. Mam nadzieję, że nie chodzi o jeden dzień home office w tygodniu :P

zabityprzezmilenium Nowy wpis
@Sonia

O takim czymś jak premia to w tym banku zapomnij.

Junior Nowy wpis
@zabityprzezmilenium

W tych czasach to ciężko gdziekolwiek dostać premię a nawet nie masz takiej możliwości żeby coś dorobić do tej najniższej, więc tu chociaż masz jakąś motywację i cichą nadzieję ;)

Marcin Nowy wpis

Witam serdecznie. Rekrutacja do pracy odbywa się w absurdalny sposób. Niby oferta dotyczy doradcy klienta a tak naprawdę sami nie wiedzą czego chcą. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej 3 razy pierwsza rozmowa on line druga w placówce bez udziału kierownika . Niby mają ofertę dla klienta . Ale tak naprawdę chodziło im bym dał swoją bazę klientów itp. Trzecia rozmowa była chyba z p. Kierownik. Bardziej nadaje się ona na psychologa niż rekrutera. Przestudiowaliśmy mój życiorys ale do konkretów nie doszło. Totalna klapa. Niby znają się na życzy itp a są puści. Za 3200 chcą cuda a gdy drąży się o prowizję itp brak tematu. ODRADZAM JAKIEKOLWIEK ROZMOWY Z PLACÓWKAMI. A i do dziś czekam na odpowiedź od pani kierownik. Śmiech na sali.

pieniądze przesłali na inne konto i tylko przeprosiny! zwrotu pieniędzy niema (usunięte przez administratora)

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Zastanawiam się nad wysłaniem CV do działu sprzedaży. Na jakie wynagrodzenie na tym stanowisku mogę liczyć? Jaka ilość połączeń wykonują pracownicy w ciągu dnia? Czy można pracować np w większym wymiarze czasu z domu,na jakie benefity pozapłacowe mogę liczyć? Liczę na odpowiedź na moje pytania.

Opiekun Klienta

obrzydliwe, naprawdę obrzydliwe podejście do osoby która się rekrutuje tylko dlatego, że nie ma zrobionych studiów (o których w ofercie pracy nawet nie wspomniano że są wymagane, co dziwne, w pierwszym etapie rekrutacji Pani również o tym nie wspomniała, a wręcz była zachwycona moim dotychczasowym doświadczeniem). Szanowna pani Dyrektor banku do którego aplikowałam nie była w żadnym stopniu przygotowana do rozmowy, nie miała mojego CV a pytania wymyślała patrząc się w okno i mrucząc "hmmmm o co by tu jeszcze zapytać..." Niemalże po każdej mojej odpowiedzi kpiąco się uśmiechała i traktowała tak, żebym się czuła gorsza przez brak tego durnego papierka który z pewnością świetnie uzupełniłby jej młody, pełen werwy zespół uśmiechniętych ludzi w tym oddziale. nie omieszkała ciągle wspominać o moich poprzednikach których miała na rozmowie i jacy świetni ludzie to byli. zasugerowała, że to dziwne, że mówię że lubię się uczyć skoro nie mam studiów, że jej się to GRYZIE. na moje stwierdzenie że brak studiów nie tworzy znaku równości z brakiem chęci do nauki, pani poczęstowała mnie tym samym dobrze mi już znanym obrzydliwym kpiącym uśmiechem. z chęcią bym owa panią wymieniła tutaj z nazwiska, ale ja, w przeciwieństwie do niej, mam trochę więcej kultury osobistej i nie zrobię tego, ale polecę wam omijać oddziały tego banku jak najszerszym łukiem.

czy mam studia i czy zamierzam je robić; ile chce zarabiać; i polecenia zareklamowania się

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

zpedsokzBM

Co to za projekt? To ta największa afera w Millennium?

Majkel15

Zapewne chodzi o podkładanie klientom umów do akceptacji których nigdy świadomie by nie zaakceptowali.

Marysia

Widzę tę ofertę Konsultant HR- Wsparcie Administracyjne i mam mieszane uczucia. Oferują zlecenie, ale nie wymagają statusu studenta, więc wygląda to na pozycję wiecznego pomocnika bez szans na awans. A może jednak z czasem i biegłością we wsparciu procesów HR jest możliwość wyrwać się wyżej, na etat? Chętnie się dowiem, czy są awanse wewnątrz, czy trzeba aplikować jako "ekstern" :)

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Mam pytanie odnośnie pracy na infolinii Banku Millennium w Warszawie. Czy na tym stanowisku jest możliwość pracy całkowicie zdalnej, czy tylko hybrydowa 50% z biura i 50% z domu? Czy faktycznie trzeba połowę dni być obecnym w biurze, czy można się dogadać i mieć więcej zdalnych? Pytam, bo zastanawiam się, czy tam aplikować, czy jednak dać sobie spokój. Jak wygląda proces rekrutacji? Jakie zadają pytania? Trzeba przyjechać do firmy, czy jest online? Proszę także o informację, jeśli ktoś pracuje lub pracował na infolinii w Warszawie: - jaka jest atmosfera w pracy? - czy grafik faktycznie jest elastyczny i można go dopasować do własnych potrzeb? - jak często są podwyżki (czy po okresie próbnym przy podpisaniu nowej umowy jest wzrost wynagrodzenia)? - jak wyglądają premie - ile można dostać? czy łatwo ją otrzymać, czy ucinają za byle co? Będę baaaaaardzo wdzięczna za odpowiedzi :)

Majkel15

A mógłbyś doprecyzować dlaczego ktoś miałby żałować współpracy z Millennium? Ja i wielu moich znajomych jest zadowolonymi klientami już wiele lat. Oferty przeglądam regularnie i tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że dobrze wybrałem..

zabityprzezmilenium
@Majkel15

Któregoś dnia przekonasz się do czego są zdolni pracownicy tego banku i wtedy właśnie będziesz żałował że otworzyłeś tu konto.

Klaudia

Cześć, jak wygląda praca opiekuna klienta w oddziale banku? Czy faktycznie trzeba sprzedawać kredyty, karty itp. przez telefon, być tak jakby telemarketerem?

byly pracownik
@Klaudia

Pewnie, że trzeba! Praktycznie codziennie ktoś musi dzwonić i namawiać. U mnie w oddziale było tak, że wymieniałyśmy się co kilka godzin żeby każdy miał szanse. Często obok siedział kierownik i słuchał naszych rozmów.

@Klaudia

Trzeba wciskać klientom wszystko za wszelkim cenę, najlepiej tak aby nie wiedzieli co im i ile to ich będzie kosztować.

Noni
@Klaudia

Tak, oprócz innych prac, to też trzeba robić. Nastawienie banku na największą sprzedaż.

@Noni

Cześć, a to prawda, że pierwszą umowę dają doradcą od razu na 12 miesięcy i nie ma okresu próbnego. Tak wyczytałem z oferty i zastanawiam się, czy to prawda. Pisali też o programie nagród pracowniczych „Impakt”, dasz znac, o co chodzi?

witam w dniu 08 03 2024r bank
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Witam w dniu 08 03 2024r bankomat w Bieruniu Starym nie wyplacil mi gotowki 500zl.,dzien wczesniej wyplacil /pobieralam taka sama sume/,najpierw w poczcie elektronicznej bylo to widac a nastepnego dnia zostalo rozksiegowane.po zgloszeniu reklamacji dostalam sms ze mam czekac na wiadomosc do 02 04 2024r.na rozpatrzenie sprawy. dosc ze nie mam kasy na zycie/swieta,leki itp./to jeszcze potraktowana jestem jak (usunięte przez administratora),a poza tym to czas reklamacji wynosi okolo 14 dni.Co mam dalej robic,jak traktowac tego typu firme.Jednogo jestem pewna ze z karty juz nigdy nie skorzystam.Wszem i wobec wiadomo ze seniorzy sa naciagani,oszukiwani,ale zeby tego typu firma robila takie przekrety?Mnie nie obchodzi fakt ze to nie wasz bankomat,mnie interesuje tylko i wylacznie zwrot mojej gotowki i wierze ze panstwo zalatwicie moja sprawe w jak najszybszym czasie.Dla mnie to proste nie musze liczyc tego wszystkiego od poczatku.przeciez od sumy 39zl. nie mozna pobrac 500zl.Pozdrawiam serdecznie-tatarow aleksandra.

Leszek

Bardzo chciałbym pochwalić Państwa pracownika z placówki w Warszawie ul.Kondratowicza 23, Panią Magdalenę Lesiak, za profesjonalne podejście do klienta. Pani Magda jest bardzo pomocna w załatwianiu spraw klientów, kompetentna, miła i sprawnie rozwiązuje zaistniałe problemy. Korzystaliśmy dzisiaj po raz drugi z jej usług i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani :)

Efekt rozmow

Mam 10 letnie doświadczenie w bankowości. Rekruterzy millennium zaproponowali mi 4200 zł i stanowisko stażysty. Kocham ich XD DLACZEGO NIE WOLONTARIUSZA?

@Efekt rozmow

Stawka jak na stanowisko stażysty wydaje mi się ok. Tylko teraz pytanie - czy, żeby zostać tutaj stażystą trzeba mieć tak duże doświadczenie? To nie jest tak, że stażysta przychodzi do pracy, żeby właśnie to doświadczenie zdobyć?

Efekt rozmow

4200 brutto pod koniec 2023 roku, gdy wiadomo było że tyle będzie wynosić płaca minimalna w 2024:) plus stanowisko stażysty zaproponowane komuś kto ma większe doświadczenie zawodowe w tym obszarze niż pewnie 3/4 departamentu:D kpina

Alex

Cześć, planuję zaaplikować na stanowisko Analityka Biznesowego, znam SQL, co tam podaje pracodawca w ogłoszeniu, że mile widziane jest. Biorą pod uwagę takie dodatkowe umiejętności przy ustalaniu stawki? Nie ma podanych w ogłoszeniu ogółem zarobków.

Kelele
@Alex

6500 brutto max podstawy dla analityka

@Kelele

Piszesz, że maksymalnie zarabia się 6500 złotych brutto. A mnie bardzo ciekawi, na jakie wynagrodzenie można liczyć na sam początek. Orientujesz się? Wolę wiedzieć czego się spodziewać :P

zpedsokzBM

Na początek najniższą krajową masz jak w banku.

KONRAD
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Witam bank bardzo dobry ale od kilku dni nie mogę dostać się do swojego konta z zagranicy co najciekawsze przeprowadzana jest weryfikacja i wiadomo że to ja bo podaję pesel więc w czym jest problem żeby uzyskać pomoc?? Skoro wyraźnie sam gość mówi do mnie weryfikacja poprawna nie jestem botem i rozmawia ze mną ale niestety nie jest w stanie mi pomóc więc po co ta weryfikacja bez sensu to powinno się zmienić w trybie natychmiastowym bo skoro próbuje się dostać do swojego konta facet miły ale trochę nie logicznie myślący (so sorry bro) mówi mi że nie mogę mówić glosno pewnych rzeczy skoro pracujesz w banku to jak u księdza wisi nad Tobą tajemnica spowiedzi a w fazie weryfikacji prosi o pesel więc what the f!@#^k pomyśl mówię dane do weryfikacji też nie powinienem skoro takie są zasady to musicie zmienić bo nie mam możliwości uruchomienia polskiego numeru dlatego chcę dołączyć numer zagraniczny i dodatkowo emaila ale no cóż Polska… z wyrazami szacunku popracujcie nad pewnymi opcjami dla użytkowników z innych krajów bo bo to jest chore

Ap

Nie można na nikogo tam liczyć dzwonię na infolinię żeby zmieć numer telefonu nie mogą tego zrobić bo mi każe iść do oddziału osobiście ostatnio miałam przypadek zgubienia dowodu osobistego oraz kary który zastrzeżyłam na drugi dzień znalazłam dokumenty w tym czasie posłużyłam się dowodem tymczasowym który tam okazałam oraz mój stary dowód gdzie jest mój PESEL oraz zdjęcie ona oczywiście mówi że nie może nic zrobić nie mogę teraz odzyskać millekodu oraz zmienić danych osobowych jak numer telefonu i mieszkania i przez to też nie mogę wybrać moich ciężko zarobionych pieniędzy bo muszę wyrobić nowy dowód a najgorsze jest to że nie pomogła nie doradziła co można zrobić ja odzyskam swoje pieniądze prędzej czy później i przenoszę się do innego banku !

Wuzw
@Ap

Na reklamację odpowiadają,że załatwia za 3 dni. I tak 2 tygodnie I za każdym razem odpowiedź za 3 dni. Nie zatrudniają tam żywych ludzi a chyba tylko boty. Najlepszy jest ekran Millenetu , gdzie pokazuje się, że coś poszło nie tak. Kabaret.

Klakier

Czy 5500 netto podstawy na początek z doświadczeniem kilkuletnim miasto 50-250 tysięcy śląskie, dostanę na spokojnie?

Klaudia

Hej czy 6500 brutto do uzyskania na opiekuna klienta region poludniowy slask, albo Krakow? Na opiekuna klienta Mam doswiadczenie 8 letnie w banku

Kele
@Klaudia

To ile w koncu placa tej podstawy? Na opiekuna klienta czy tego asystenta??

Agata

Nie polecam pracy w banku Millennium . Kierowniczka placówki okropna. Darła się na za każdy najmniejszy błąd a sama nic nie potrafiła zrobić !!! Manipulacja i paskudna atmosfera w pracy. Zero docenienia, pytałam czy przedłuża mi umowę kierowniczka powiedziała, że mogę się jeszcze wykazać, że jest szansa ja się wykazałam ,a sprowadzili pracownika z innej placówki. Podrabianie dokumentów przez kierownika byle by sprzedać pg.. zero szacunku do pracownika . Fałsz, obłuda i kłamstwo . Nie polecam nikomu.

@Agata

Wszystko prawda , pracowalem w Krakowie, kierowniczka to totalne dno, wredna bezczelna Ludzie zawistni, falszywi w oddziale Atmosfera toksyczna Najgorsza praca w jakiej pracowalem w banku Premie zerowe mimo duzego doswiadczenia

Bociek

Wziąłem raty w tym banku i to jakiś żart , oddali pieniądze z oprocentowania na konto techniczne które jest bezużyteczne i zeby zrobic przelew trzeba isc do placówki banku NIE POLECAM

Jak ocenianie pracę rekruterow w Millennium? I na jakie wynagrodzenie można liczyć w rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Millennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Millennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Millennium S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 21 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Millennium S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Millennium S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Millennium S.A.
1.8/5 Na podstawie 511 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042