Opinie o Tezoja Wojciech Małaszek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Tezoja Wojciech Małaszek, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tezoja Wojciech Małaszek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tezoja Wojciech Małaszek w Warszawa

Anka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Klient

Nie polecam. Firma odrzuca reklamacje. Kabina Oslo DUo - uszczelki puszczają wodę - prawdopodobnie za krótkie choć Tezoja twierdzi, że żle zamykam drzwi, skrzydła drzwi opadają na zawiasach , zawiasy krzywe nie trzymają tafli - wg firmy są źle zamontowane, nie można otworzyć drzwi kabiny od środka - bo opadają drzwi. Klient winny bo źle złożył kabinę i nie potrafi się nią "posługiwać". Nie dają żadnego wsparcia, żadnych propozycji rozwiązania problemu. Radzą zamontować jeszcze raz drzwi. A ja pytam po co? Trzy raz poprawiane i regulowane czwarty raz na pewno zawiasy będą trzymać. Nie polecam produktu i firmy. Fatalne podejście do sprawy przy takiej konkurencji na rynku ofert.

Maciej Olech Nowy wpis
Klient

Nie wiem jaka jest kultura pracy w firmie ale ja się czuję zwyczajnie (usunięte przez administratora) przez nią jak wiele osób. Otrzymałem kabinę prysznicową z wadami fabrycznymi która rozpada się po miesiącu użytkowanka, a w odopowiedzi na reklamację dostałem wiadomość że mogę kupić szybe (jedna z 4) za 500zl - kabina 1720.. Zwykli (usunięte przez administratora) co żeruja na nieuwadze klienta, poczytajcie sobie opinie na google. Połowa z nich jest napisane przez dział marketingu.. i się zastanówcie czy jesteście tak zdesperowani żeby pracować w tym januszeksie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jaka jest kultura pracy w Tezoja Wojciech Małaszek?

Natala Nowy wpis
Klient

Polecam bardzo ta firmę! Kupiliśmy umywalkę. Złe zamówiłam, wiec przyszła nie taka. Odpakowalismy po czasie, już po terminie wymiany. Ale sklep zgodził się uznać nam wymianę. Bardzo sprawna obsługa, szybkie odpowiedzi, realizacje zamówień i zwroty pieniążków. Produkt bardzo dobrej jakości ????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiktor
Klient

(usunięte przez administratora) dostałem uszkodzona wanne za jedyne 2500 tys zł oczywiście reklamacji nie uwzględniono toZłodziejska firma nie polecam Mariusz0

Czy firma Tezoja Wojciech Małaszek udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

kaja
Klient

Warto zajrzeć jeśli szukasz wyposażenia do swojej wymarzonej łazienki. Miła i fachowa obsługa. Duży wybór asortymentu oraz szybka realizacja. Polecam gorąco.

Dorota
Klient

Polecam bardzo! Kupiłam armaturę Grohe i umywalkę. Jakość produktu bez najmniejszych zastrzeżeń. Ceny konkurencyjne. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, która działa sprawnie i szybko, potrafi doradzić. Z pewnością wrócę i będę polecać znajomym.

mati
Klient

Gorąco polecam ,fachowa pomoc ,ciekawy asortymentem, każdy znajdzie coś dla siebie. Szybka dostawa do domu.

Maria
Klient

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Przed zakupem wykonałam telefon z prośbą o pomoc w wyborze baterii, Pani bardzo fachowo i szegółowo udzieliła odpowidzi na moje pytania. Sprawa załatwiona profesjonalnie. Polecam

Robert

Polecam. Fenomenalna obsługa, Pan Marcin świetnie tłumaczy wszystkie rzeczy i realistycznie proponuje wszelkie rozwiązania(udało doprowadzić od początku do końca zamówienie i montaż nietypowych drzwi wnękowych oraz resztę rzeczy do mieszkania w tym baterie, wanna, komplety wc). Profesjonalizm w każdym calu oraz piękne i bardzo dobre jakościowo produkty.

Daria

Jest u was coś takiego jak pakiet szkoleń ?

Malgosia
Klient

W sklepie Tezoja były to moje pierwsze zakupy. Zamawiałam stelaż firmy GROHE - towar sprowadzany był na moje zamówienie. Zgodnie z wcześniejszą rozmową telefoniczna część zamówienia, która dotarła do sklepu wcześniej została do mnie wysłąna bez dodatkowych kosztów. Wszystko zapakowane tak, że nie było możliwości uszkodzenia, czy zarysowania zamówionego towaru. Ja osobiście jestem zadowolona i mogę polecić zakupy w sklepie.

Anna
Klient

Uwaga: Zdecydowanie nie polecam tej firmy zero profesjonalizmu i rzetelność. Sprzedają wybrakowany i niekompletny towar i umywają ręce. Pan zajmujący się wysyłką i reklamacją nie dopuszcza do swojej wiadomości że popełnił błąd, uważa że wszystko wie lepiej. Firma nastawiona tylko na zysk - towary b.niskiej jakości.

Osetek
Klient

NIE POLECAM !!!!ZANIM KUPICIE POCZYTAJCIE OPINIE !!!! Szkoda ze ja przeczytalam je za późno. Sprzedaja buble ,niekompletne z wadami.

Ewa
Klient

Zakupy w tej firmie to porażka. FIRMA WYSYŁA USZKODZONE ZAFOLIOWANE PRODUKTY JAKO NOWE. NIE UZNAJE REKLAMACJI. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Azja
Klient

Polecam firmę Tezoja. Produkty i jakość zgodne z opisem , doradztwo i pomoc techniczna na szóstkę z plusem .

Szymon

Poprzednie opinie były dodane przez klientów, może dla odmiany pracownicy Tezoja również zabiorą głos na forum? Jak Wam się tu pracuje i czy uważacie firmę za dobre miejsce do rozwoju?

bozenka12310
Klient

Rewelacyjny kontakt z przedstawicielami firmy I podejście do potrzeb klienta. Częściowa realizacjach zamówienia/zgodnie z moją prośbą/ szybka i bezproblemowa.

halinasz

Zgłaszam reklamację dotyczącą szklanej , niebieskiej umywalki zakupionej wiosną 2019 roku . Radość z zakupu nie trwała długo . Już po kilku dniach pojawiły się zacieki .Zgłosiłam ten fakt .Otrzymałam odpowiedż od Pana Wojciecha Małaszka z Tezoi by zastosować odwapniacz . .Przyznaję - poskutkowało . Po dwóch miesiącach zaczęła łuszczyć się farba . Rażącoto wygląda to na spodzie wylewki .Takie złuszczenia pojawiły także w spodniej części misy .Może firma zaopatrzy mnie w odpowiednią farbę abym pomalowała te miejsca osobiście . Nasuwa się taki wniosek : piękno umywalki jest kusząca . Trwałość jednak wątpliwa!!!! .Częściowo usatysfakcjonowało by mnie przysłanie przez firmę nowej wylewki . Nadmieniam ,że jestem emerytką .Mieszkam samotnie a z drogocenną (dla mnie )umywalką obchodzę się bardzo delikatnie .

Zostaw merytoryczną opinię o Tezoja Wojciech Małaszek - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tezoja Wojciech Małaszek
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Cieślewskich 54