navikon konstal

Świnoujście

Opinie o navikon konstal

Wojtek23

!!!UWAGA!!!Nie polecam pracy w firmie konstal firma świadczy swoje usługi na terenie Morskiej Stoczni Remontowej pracowałem tam raptem kilka dni i nie polecam.Po pierwsze nie dają żadnej umowy po drugie płaca jest uzależniona od dzieła ile zrobisz tyle zarobisz a jak pracy nie ma to siedzisz za free,po drugie za przepracowany czas nie otrzymałem wynagrodzenia.Pracodawca [usunięte przez moderatora]obiecał mi że pieniądze wyśle mi w poniedziałek tego tygodnia tak się nie stało pomimo moich ostrzeżeń iż zgłoszę sprawę do inspekcji pracy w dalszym ciągu cisza.Natomiast majster pan[usunięte przez moderatora]zapewniał mojego dziadka o tym iż zarobki tam to średnio 4.000zł patrz wyżej tyle tam nie dostaniesz nie dostaniesz nic!!!Przestrzegam tych co wybierają się tam do pracy przyjmują spawacza a robisz za szlifierza!!!

Zostaw opinię o navikon konstal - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie navikon konstal