Firma Handlowo Usługowa Krane-Pol Tomasz Zieliński

NIP: 8792431948 REGON: 340156606

Firma Handlowo Usługowa Krane-Pol Tomasz Zieliński

Opinie o Firma Handlowo Usługowa Krane-Pol Tomasz Zieliński

były operator

uuuuu a oceny jakie sobie wyklikali, opinie beznadziejne, praca to jak by siedzięć w trumnie a gwiazdek naklikali jakby byli powarznymi ludzmi. pozdro dla taty szpiega ( pamiętaj buraku nie wszyscy kradną paliwo) bo tata w krzakach siedzi i obserwuje. mam zdjęcia jak by ktoś chciał. to potwierdza że nie ma tam dobrej roboty

były operator

chłampol tak się to coś powinno nazywać. farsa a nie firma. najgorszemu wrogowi nie polecam

Do Pana Mariana opiniotwórcy

Szanowny Panie operatorze oraz "ZADOWOLONY" OPERATORZE czyli (usunięte przez administratora) z Torunia. Zastanawiałem się dlaczego Pan piszę to co piszę, ale skoro już Pan napisał to odpowiem naszą przygodę z Panem. To że Pan nauczył się w tej firmie pracy na dźwigu i nie potrafił zdać banalnego egzaminu u Tych "Kiepskich" Panów z UDT już Pan zapomniał:) Firma zapłaciła po raz kolejny za Szanownego Pana operatora 1/3 wypłaty operatora po to by tylko Pan zdał. Nie chcąc nic w zamian tylko rzetelnej pracy. To, że Pan systematycznie pod wpływem narkotyków pracował na dźwigu całkowicie Pana dyskwalifikuje!!!!!!!!!!! Nigdy nie był Pan na czas. To, że Pan twierdzi o obniżeniu stawki, przecież Pan się uczył jako 2 operator i zostało to Panu określone. To, że rozwala Pan wszystko czego dotknie,bo strasznie nie szanuje Pan niczego, sprawia że nigdzie Pan miejsca nie zagrzeje. To, że mówi Pan że jest mechanikiem, ale już się Pan w życiu narobił nie skomentuje, bo się Pan nie narobił. To, że ta firma stara się żadnego pracownika nie oszukać, a Pan pisze takie bzdury potraktować trzeba jako hipokryzje. To, że nie wiadomo pod wpływem czego jeździł Pan na zupełnie inne budowy niż miał, to że potrafił Pan rozwalać jeden dźwig 2 razy tego samego dnia, wybijać szyby, że niszczył Pan samochody tak że mechanicy nie nadążyli ich naprawiać... Krótką, a jakże intensywną i nieprzyjemną historią było poznanie Pana (usunięte przez administratora) Czy jest sens pisać dalej?...

@Do Pana Mariana opiniotwórcy 19.09.2018 20:18

łżesz jak pies. podaj mnie do sądu jak twierdzisz że masz rację oszuście

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Krane-Pol Tomasz Zieliński w miejscowości Toruń. Czekamy na nowinki od pracujących.

MARCIN WĄSIK
@Administrator 13.08.2018 08:00

Pracuje w firmie od ośmiu lat i jakoś nie szukam innej firmy. Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników. Dobrej pracy w nowych firmach. Do zobaczenia gdzieś na budowie. Marcin

@MARCIN WĄSIK 03.10.2018 10:20

a palec masz brązowy jak mieszkaniec sudanu

były operator

w kranepolu są jakieś sprawne żurawie? wystarczy tam pojechać i zobaczyć że nie ma. sam złom

Rafał

Firma Krane-Pol specjalizuje się w usługach dźwigowych. Dysponują czterema dźwigami szosowo-terenowymi. Szukam informacji na temat aktualnych rekrutacji w firmie. Czy pracodawca szuka operatorów dźwigów? Jakie należy mieć kwalifikacje i uprawnienia, żeby móc kandydować na to stanowisko? Zachęcam też obecnych pracowników do dodawania komentarzy na temat warunków pracy i wynagrodzenia w firmie.

były pracownik
@Rafał 17.01.2019 19:49

czytać kolgo nie umiesz? już wszystko napisane. a jak nie wierzysz to pójdz lecz szkoda czasu i nerwów

@Rafał 17.01.2019 19:49

tam nie ma czegoś takiego jak rekrutacja, biorą każdego bo potrzebują. ale sama praca to wielka farsa umawiasz się na stawke a ona się zmienia przy wypłacie (oczywiście na niekorzyść operatora) zbijesz lampę za 30 zł. to ci ją będzie wypominał do końca życia a i ona zniży ci stawkę przy wypłacie.

były operator

krane pol najgorsza firma w której pracowałem. nikomu nie polecam. zeszmacą każdego kto ma swoje zdanie a żurawie są w stanie fatalnym. coś na zasadzie jak chcesz dalej pracować to sam sobie napraw. zastanówcie się sto razy czy chcecie tam robić.

były pracownik

co tu pisać, lepiej w to nie wchodzić!!

Były operator

(usunięte przez administratora) nie kłam bo napiszemy więcej na wasz temat. Czyli na temat firmy zupit, remikop czy krane pol. Farsą jest praca w waszych firmach i mieszkańcy torunia dobrze o tym wiedzą. Na każdej budowie można spotkać byłych pracowników waszego dobrze określonego trójkąta bermudzkiego którz myślisz że sa zadowoleni z waszej współpracy. Jeżeli wciąż uważasz że masz tak świetną firmę to musisz niestety zaciągnąć porady psychiatry specjalisty bo maszyny w waszych firmach to poprostu złomy. A może się mylę że maszyna z 25000 motogodzin jest dalej dobra? Może i by była jak by się o nią dbało a wy nie dbacie a jak się popsuje to sam sobie napraw operatoże. Tak właśnie wygląda praca u zielińskich. Pozdrawiam i omijajcie szerokim łukiem firmy jak te bo szkoda nerwów.

były operator

(usunięte przez administratora) nie kłam bo mamy ze sobą kontakt, mogę podzwonić po twoich byłych operatorach i możemy wystawić tobie więcej opinii do tego każdy z nas ma z tobą osobne historie. wszystkich starasz się zmanipulować zastraszyć i nigdy nie spełniłeś najmnieszej obietnicy. zostaw tego operatora w spokoju bo to on pisze prawde a tonący brzytwy się chwyta. sam wiesz że ludzie z torunia znają ten wasz trójkąt bermudzki czyli firma twoja, taty i brata. a to że pracownicy sie polubili i mają kontakt ze sobą to ty na to uwarzaj bo się zgadają tu nie trzeba zmyślać tylko z samej prawdy to już u was jest kabaret a nie praca. włazisz w tyłek swoim pracownikom płacisz im za donoszenie a oni i tak ci (usunięte przez administratora) rąbią nawet sobie sprawy nie zdajesz jakie (usunięte przez administratora) mają o tobie prawdziwe zdanie. to oni zawsze wydają początkową opinie na twój temat jakiemuś nowemu operatorowi i ta opinia jest kiepska to oni mówią walcz z nim bo inaczej trafisz pod buta to oni sami przekazują niepozytywne opinie na samym początku pracy u ciebie. stawki czy godziny pracy czy cokolwiek innego. czyli sam teraz wiesz że są tak samo fałszywi jak ty. uczeń uczy się od mistrza

Zostaw opinię o Firma Handlowo Usługowa Krane-Pol Tomasz Zieliński - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Krane-Pol Tomasz Zieliński