Opinie o Kancelaria Adwokacka Remigiusz Suehse w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Remigiusz Suehse. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Remigiusz Suehse o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Remigiusz Suehse w Bydgoszcz

Jagoda Nowy wpis

ten dualizam prawny , ten rozgardiasz jest efektem działań ludzi którzy przed laty chcieli ( a inni są w tych gramiach) być w niekonstytucyjnych gramiach. np izbie dyscyplinarnej zwanej teraz trochę inaczej ta chęć wynikała z ich wybujałego ego, z jakiś niewytłumaczonych ambicji , nie patrzyli jak tu ktoś napisał na przysięgę, nie zważali na delikty a to ,że środowisko prawnicze jest zbulwersowane. Liczyły się dla nich partykularne ich własne ambicje , bez cienia wątpliwości chcieli być częścią tych niekonstytucyjnych ciał. Nie można wybierac sobie co mi pasuje w tym ,że jestesmy członkiem UE. rozumieli tak , brak granic ok, wolny handel ok i inne tego typu sytuacje ułatwiające życie ale już podporządkować się unijnemu prawu o nie . Ale panowie prawnicy to my chcieliśmy należeć do UE , na nasz wniosek nas przyjęto i to należy respoektować. Zasnanwiam się dlaczego ci prawnicy przychylni " dobrej zmianie " ( dobra dla nich samych , bo chyba to miała oznaczac ta nazwa) właściwie niemal wszyscy charakteryzują się podobną osobowością ( patrz były minister, jego zastępcy , wszyscy nominaci ) każdy z nich pałał jakąś niewytłumaczoną złością , nienawiścią . Dziwi mnie to ,że dla osobistych korzyści można nie bacząc na wszystko dążyć łamiąc porzadek prawny, marnotrawiąc lata nauki zaprzedać zasady które zacni profesorowie przekazali podczas nauki W moim odczuciu gdyby nie było takich osób kraj nas byłby dzisiaj w zupełnie innym miejscu . Podzielam opinię, że ludzie tacy powinni za to byc rozliczeni

Zmiana Nowy wpis

Dokonała się zmiana władzy , co to będzie co to będzie , rozliczać zapewne będą wszędzie . Rozliczać muszą wszędzie by było normalnie

mecenas Nowy wpis

Według autorytetów prawnych zachował się nieprzyzwoicie , między innymi w wyniku chęci udziału w demolowaniu systemu prawnego , poprzez jak ktoś napisał i o czym swego czasu było głośno w mediach , adwokatem który zgłosił chęc zasiadania w KRS ,od czego to rozpoczęło się demolowanie prawa a kończąc na wczorajszej uchwale sejmu która mówi ,że przepis ustalający pełny skład Trybunału Konstytucyjnego na co najmniej 11 z 15 sędziów jest niezgodny z konstytucją Jak wobec tego może pan jako obrońca czy pełnomocnik czynić komuś zarzut o jakimś nagięciu prawa czy umoralniać druga stronę ? kto dał panu do tego mandat? Pańskie ego, ambicje nie nazwę ich tu po imieniu , na skutek jakiś wyolbrzymionych Jako osoba interesująca się bieżącą polityką i skutkami jej złego prowadzenia stoję na stanowisku iż po zmianie władzy w sprzyjających okolicznościach powinna nastąpić ocena ludzi pańskiego pokroju gdzie interes własny cenią wyżej od interesu społecznego . W moim odczuciu niemal każdym swym działaniem utwierdza pan mnie w przekonaniu ,że zawód adwokata nie jest nobilitujący ... Nie wiem jak nazwać tak sprzeczne postawy , z jednej strony akceptacja czy zamiar ewentualny w rozwalaniu systemu prawnego a z drugiej elaboraty jak to nie powinno się czynić, to wzajemnie się wyklucza i nie jest spójne .

Merytorycznie nijaki Nowy wpis

chwalisz się uczestnictwem w kursach jak ostatnio- dochodzenie roszczeń(...) .ale umknął tobie najwyraźniej najważniejszy kurs o ile taki jest.. kurs przyzwoitości , dzisiaj dopełniło się to czego uczestnikiem byłeś 22 sierpnia 2018 roku - cytuje "Jestem adwokatem, swoją karierę rozpocząłem w ubezpieczeniach - byłem dyrektorem TU, firmy brokerskiej.. Ukończyłem studia wyższe prawnicze, pracowałem jako asystent sędziego. Zdałem egzamin na apl. S i zdałem egz. Sędziowski w 2007 r., wszedł w życie wyrok TK dotyczący asesorów sądowych i musiałem szukać pracy poza sądem - wpisałem się na listę adwokatów. Jestem w Bydgoszczy - tam się urodziłem i kończyłem aplikację. W listopadzie 2008 r. wpisałem się na listę adwokatów. Wykonywałem zawód adwokata - na chwilę obecną warunek 10 letniego stażu nie został spełniony. Sporządzałem skargi kasacyjne, które były rozpatrywane przez SN, niektóre były uwzględniane, inne oddalane. Nie były przedmiotem np. uchwały SN. Co do ekscesów orzeczniczych, błędnych orzeczeń, w kontekście zasady niezawisłości sędziów - odpowiedzialność dyscyplinarną sędziego zależy od tego jakiego rodzaju jest to eksces. Z jednej strony sędzia jest niezależny i nie wiążą go np. uchwały SN. Jeżeli sędzia uzasadnia dlaczego odstępuje od dotychczasowej linii orzeczniczej to uważam że nie miałby ponosić odpowiedzialności dyscyplinarnej. Jeżeli nie zna tych judykatów to można rozpatrywać odpowiedzialność dyscyplinarną. Kiedyś jako pełnomocnik zostałem oskarżony, prawomocnie zostałem uniewinniony przez Sąd Okręgowy w Bydgoszczy. Złożyłem wniosek nie wiedząc kiedy zostanie ukończona procedura i czy wymóg stażu nie zostanie spełniony w dacie rozstrzygnięcia'' koniec cytatu , wiesz co to jest ? twoja aplikacja do Neo KRS !!!! Pamiętasz jeszcze kto był w komisji ? znasz te nazwiska? wiesz ,że 22.08.2018 roku sprzeniewierzyłeś wszystkie wartości jakie profesorowie ( jak widac bez skutku) próbowali tobie przekazać. Chciałeś z powodu jakieś niespełnionej ambicji , razem z sędziami ( nazwiska znane wszystkim prawnikom ) być uczestnikiem zamachu na praworządność. Dzisiaj 29.05.2023 ludzie których chciałeś być częścią zdeptali resztki praworządności , uchwalając a dzisiaj podpisując ustawę napluć zachodniej demokracji w twarz. Dlatego jak wcześniej jest napisane nie wszyscy musza być adwokatami bo przysięgę którą składałeś złamałeś 18 sierpnia 2018 roku przypomnę ją tobie remiku "Ślubuję uroczyście w swej pracy adwokata przyczyniać się ze wszystkich sił do ochrony praw i wolności obywatelskich oraz umacniania porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej, obowiązki swe wypełniać gorliwie, sumiennie i zgodnie z przepisami prawa, zachować tajemnicę zawodową, a w postępowaniu swoim kierować się zasadami godności, uczciwości, słuszności i sprawiedliwości społecznej.". To nie deszcz pada to ....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Adwokacka Remigiusz Suehse? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Prowadził sprawę mojej mamy. Niestety nie jest orłem palestry. raczej wróbelek. Oczywiście temu adwokatowi kasa się zgadza, natomiast mamie nie koniecznie. Słaby merytorycznie , słaby organizacyjnie. Wszystko na ostatnią chwilę. Wszystko na łapu capu. Zero strategii zero inwencji no może strategią było zarobienie kasy to wtedy przyniosła ona efekt dla niego oczywiscie.

grzegorz

Co tu mówić, poziom prawników dobrej zmiany. Jak można skomentować fakt chorych ambicji . Ledwo w wieku dosyć dojrzałym zdał egzamin , to jak to bywa w takim przypadku chciał być orłem w zawodzie a jest pełnym kompleksów wyrobnikiem z przerostem ambicji co udowodnił aplikując do NEO KRS. W środowisku powinien być banowany. Ostracyzm to właściwsze słowo

Ewa niech

Za komentarz musi wystarczyc fakt iz ten pan aplikowal do sądu najwyzszego dobrej zmiany.ze swimi wynikami na roku i z egzaminu adwokackiego doskonale by tam pasowal..jak to mowią mierny ale wierny Leczy kompleksy .a ma ich wiele .

Barbara
@Ewa niech

Może coś więcej Pani powiedzieć?

Domino

wyzysk, jak tu mówią sama praca w kancelarii jest już wynagrodzeniem,

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Remigiusz Suehse - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Remigiusz Suehse?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Remigiusz Suehse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Suehse
  • Dolina 2 lok. 2