Opinie o Marcin Artecki Agencja Mastershot w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marcin Artecki Agencja Mastershot. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marcin Artecki Agencja Mastershot o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Artecki Agencja Mastershot w Warszawa

Uzhass Nowy wpis

Byłam na planie Na Wspólnej. Od razu poczułam, że nie jestem z osób zaprzyjaźnionych z panem M z agencji i z ekipą. Atmoscera na planie i forma traktowania statysty to koszmar, w ogóle cała ekipa zachowywała się jak w paychiatryku. Byłam przestawiana z kąta w kąt na mrozie. Tak bfutalnego planu dawno nie odwiedziłam. Jestem w trakcie oczekiwania na wyplatę. Nigdy więcej! Ludzie, przestrzegam Was przed tym podmiotem!!!

Michał Je Nowy wpis

Niestety wynagrodzenie otrzymałem miesiąc po terminie i jeszcze niepełne. Radzę się nie bawić z tymi (usunięte przez administratora)i od razu wnosić sprawę do sądu.

Agnes Truszkowska fbook Nowy wpis

Byłam po raz pierwszy na planie z tej agencji . Testy (usunięte przez administratora) profesjonalne atrsfeta b ok ekipa również :) jedno zastrzeżenie - ogrzewanie miejsca zdjęć - bo się porzeziebiamy i będą absencje.

Lena_21 Nowy wpis

Kompetny brak szacunku do statystów. Trzeba się prosić o wynagrodzenie. Wynagrodzenie wplywa w ostatnim momencie, o innej kwocie niż była mowa przed planem. Nie polecam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marcin Artecki Agencja Mastershot? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
XX

Spore problemy z otrzymaniem wynagrodzenia. Otrzymane dopiero po wielu smsach. Pan Marcin nie odbiera telefonu, natomiast w momencie dzwonienia natychmiast odpisuje pomimo wcześniejszego braku odpowiedzi na sms. Wypłata doszła sporo niższa niż mówione było przed planem. Radzę przed podpisaniem wpisać kwotę oraz zrobić zdjęcie umowy

Jałokim

Wstrzymywali się ze spisaniem umowy do ostatniej chwili przed wyjazdem z planu zdjęciowego. Liczyli, że wypełnię umowę na szybko, bez wpisanej wielkości wypłaty, bez kopi dla mnie i że pozwolę na bezpłatne używanie mojego wizerunku. Oczywiście nie podpisałem tego. Szczerze nie polecam tej agencji. Kontakt jest bardzo słaby, informacje przekazują zdawkowe i na ostatnią chwilę.

Stanowczo nie polecam - starają się szukać frajerów po taniości i zachowują się skrajnie nieprofesjonalnie.

qba

turbo śliska sprawa... zadzwonił dzis z propozycją zagrania w ciekawej reklamie ( wyjazd jutro) zgodziłem się bo czemu nie po kilku minutach kontak z innej agencji na pytanie o stawkę i szczegóły nikt nie był w stanie odpowiedzieć. Może to normalne w tym świecie i branży ale dla mnie to traktowanie człowieka jak przedmiot. szanujmy się!

Blanka19

Hej. Dostałam od Agencji Mastershot sms-a, w którym zapraszają mnie na krótki casting. Patrząc na Wasze komentarze nie wiem czy mam się zgodzić na to czy może odpuścić. Czy możecie mi doradzic ?

Nie wypłacają na czas i ściemniają serdecznie nie polecam????????????????

Czekam na przelew za dwa projekty na wspólnej, współpracowałem jako statysta na wspólnej w dn. 13 i 25 stycznia, w tej chwili przelewu nie mam. P.marcin przekłada mi terminy wypłaty za plan z tygodnia na tydzień

Urszula
@Andrzej

Pytałeś o przyczyny? Może to dlatego, że produkcja również spóźnia się z przelewami. Mam do Ciebie prośbę, może odpowiesz mi, czy pan Marcin prowadzi Mastershot jednoosobowo, czy może zatrudnia opiekunów statystów na planach, kogoś do prowadzenia biura itp. Interesuje mnie praca w agencji.

Patka

Jak tutaj jest z home office? Jest to możliwe?

Xxx

Szczerze powiem że jest to najgorsza agencja w jakiej byłam.P. Marcin mija sie z tym co mówi,Zawiera umowy a wgl nie płaci ani w terminie ani wgl,tylko ma ludzi za nic I myśli że jak jedzenie jest zapewnione na to juz jest cała za plata.Co do ustalania planókto nie określa Jasno godz. trwania planu tylko mowi zazwyczaj ze krótki plan a puźniej sie okazuje ze trwać ma z 9h np. Czesto urywa rozmowy,lub wgl nie odbiera jak sie ma do niego sprawe I na dodatek obraża ludzi.Krotko mowiac to odradzam każdemu pracy z tym człowiekiem jeszcze za takie śmieszne pieniadze ktorych nikt nie widzi na oczy...

rollo

pan Marcin w formie agencji Mastershot nie płaci, zawiera umowy na plany z epizodystami, statystami i na tym kończy się współpraca. śmieszny facet, tani złodziejaszek.

Monia
@rollo

Rollo nie pisz bzdur ,ja z chlopakiem zawsze gram i (usunięte przez administratora) ekipa i zawsze płacą i na czas i zdobywam epizody,to po pierwsze po drugie wiedz że w internecie nikt nie jest anonimowy i nie pisz bzdur a kontaktuj sie jak facet z jajami jak masz jakieś pytania ogolnie do ludzi w zyciu ,mój chłopak mówi ze chyba jaja tobie ucieli skoro są takie trole

Sabina
@rollo

zgadzam się jest to niepoważny człowiek, wydzwania a jeśli chodzi o rozmowę na temat stawki to urywa kontakt. Bardzo nieprofesjonalne podejście, w SMS zadaje pytanie „jutro możesz” Bez podania miejsca stawki i serialu, oczywiście o umówie nic nie wspomina.

Sweet
@rollo

Mi też nie zapłacił.... i chyba już nie zapłaci. Tylko cały czas obiecuje , że będzie przelew. (usunięte przez administratora)

Jasiek

Zaczepia dzieci jakis koleś, na facebooku. Podpisuje sie Agencja mastershot, sprawdzilem strone, kontakt bez adresu tylko tel. i meil. Strona na facebooku martwa od 2016 roku, czyli 4 lata. Opinie malo przychylne. Zamienilem z nim pare słów przez tel. Trochę sie zdziwil ze odebral facet. Glos strasznie "cieply"

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Artecki Agencja Mastershot - Warszawa

• Jak się pracuje w Marcin Artecki Agencja Mastershot?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Artecki Agencja Mastershot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Artecki Agencja Mastershot?

Marcin Artecki Agencja Mastershot
  • Śmiała 4/18 lok. 102