Armspol

Armspol

Opinie o Armspol

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 29 Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa Armspol? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

romek

widze, że firma jest naprawde wielobranżowa, ale na pewno można u nich jeszcze zarobić troche, bo średnia u nich to koło 3 tys, jest sporo osób na wyzszych stanowiskach i też co fajne jest u nich teraz rekrutacja wewnętrzna też, wiec można awansować.

AWRUKO

Popieram, kadra kierownicza nie kompetenta [usunięte przez moderatora] polecenia debilne nie majace sensu. Omijajcie tą firmę wielkim łukiem

Ta firma to jedna wielka pomylka [usunięte przez moderatora] tylko praca a wynagrodzenie nie stosowne do pracy wykonanej.

NIE MA GORSZEJ FIRMY

WITAM DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TĄ FIRMĄ DOBRA RADA : NIGDY NIE ZACZYNAJCIE TAM PRACOWAĆ!!!!!! TA CAŁA FIRMA TO LUDZIE NIE KOMPETENTNI... [usunięte przez moderatora] ,ZA NAPRAWDĘ CIĘŻKĄ PRACĘ DOSTAJĘ SIĘ MARNE GROSZE ALE KADRA ZARZĄDZAJĄCA MA KASY PEŁNO .... OCZYWIŚCIE ZWYKŁYCH PRACOWNIKÓW MAJĄ ZA NIC , NAWET W ROZMOWIE POTRAFIĄ TO SZCZEGÓŁOWO UDOWODNIĆ, CHAMSTWO I BEZCZELNOŚĆ TO ICH DOMENA... ( ZWŁASZCZA KIEROWNIKA ) A JAK UPOMNISZ SIE O SWOJE TO WYLATUJESZ Z WIELKIM HUKIEM .... NO I CO NAJGORSZE TO ICH SPYCHOLOGIA JEDEN ZGANIA NA DRUGIEGO , ŻE TO NIE DO NICH PRETENSJE TYLKO DO KOGO INNEGO , [usunięte przez moderatora] OD PREZESA DO KIEROWNIKA (ZWŁASZCZA KIEROWNIKA ) MOŻNA USŁYSZEĆ "NIE WIEM SE ZADZWOŃ I SE DOWIEDZ " BO JEGO WIEDZA JEST NA POZIOMIE ZERO , JAK ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTO MA CHOĆ TROCHĘ WIEDZY WIĘCEJ OD NIEGO TO W AKCIE DESPERACJI KRZYCZY NA TĄ OSOBĘ MYŚLĄC ŻE JĄ ZASTRASZY . NA KONIEC TAKA MAŁA DYGRESJA : JEST BARDZO DUŻO FIRM W WARSZAWIE ALE GORSZEJ NIE MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Armspol - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armspol