Armspol

Opinie o Armspol

romek

widze, że firma jest naprawde wielobranżowa, ale na pewno można u nich jeszcze zarobić troche, bo średnia u nich to koło 3 tys, jest sporo osób na wyzszych stanowiskach i też co fajne jest u nich teraz rekrutacja wewnętrzna też, wiec można awansować.

AWRUKO

Popieram, kadra kierownicza nie kompetenta [usunięte przez moderatora] polecenia debilne nie majace sensu. Omijajcie tą firmę wielkim łukiem

Ta firma to jedna wielka pomylka [usunięte przez moderatora] tylko praca a wynagrodzenie nie stosowne do pracy wykonanej.

NIE MA GORSZEJ FIRMY

WITAM DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TĄ FIRMĄ DOBRA RADA : NIGDY NIE ZACZYNAJCIE TAM PRACOWAĆ!!!!!! TA CAŁA FIRMA TO LUDZIE NIE KOMPETENTNI... [usunięte przez moderatora] ,ZA NAPRAWDĘ CIĘŻKĄ PRACĘ DOSTAJĘ SIĘ MARNE GROSZE ALE KADRA ZARZĄDZAJĄCA MA KASY PEŁNO .... OCZYWIŚCIE ZWYKŁYCH PRACOWNIKÓW MAJĄ ZA NIC , NAWET W ROZMOWIE POTRAFIĄ TO SZCZEGÓŁOWO UDOWODNIĆ, CHAMSTWO I BEZCZELNOŚĆ TO ICH DOMENA... ( ZWŁASZCZA KIEROWNIKA ) A JAK UPOMNISZ SIE O SWOJE TO WYLATUJESZ Z WIELKIM HUKIEM .... NO I CO NAJGORSZE TO ICH SPYCHOLOGIA JEDEN ZGANIA NA DRUGIEGO , ŻE TO NIE DO NICH PRETENSJE TYLKO DO KOGO INNEGO , [usunięte przez moderatora] OD PREZESA DO KIEROWNIKA (ZWŁASZCZA KIEROWNIKA ) MOŻNA USŁYSZEĆ "NIE WIEM SE ZADZWOŃ I SE DOWIEDZ " BO JEGO WIEDZA JEST NA POZIOMIE ZERO , JAK ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTO MA CHOĆ TROCHĘ WIEDZY WIĘCEJ OD NIEGO TO W AKCIE DESPERACJI KRZYCZY NA TĄ OSOBĘ MYŚLĄC ŻE JĄ ZASTRASZY . NA KONIEC TAKA MAŁA DYGRESJA : JEST BARDZO DUŻO FIRM W WARSZAWIE ALE GORSZEJ NIE MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Armspol - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armspol