chemadin exsport

Kielce

Opinie o chemadin exsport

turysta

Nie polecam ,tam mogą pracowac tylko tacy co mają emerytyre- lub co się zbliżają do niej .marne grosze. 100% nie.nie wiencej nie komentuje. Jeszcz raz nie polecam ,Płacą cieniutko bardzo mało i z twoich kasy biorą na zus , dwa podatki polski i węngierski .

Marne grosze się tam zarabia i nawet tego nie wypłacają w terminie. Warunki pracy i mieszkania za granicą pozostawiają dużo do życzenia. Jak nie musicie tam pracować to nie ryzykujcie.

Zostaw opinię o chemadin exsport - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie chemadin exsport