Opinie o Pphu J A R T E X Tadych Jarosław w Bydgoszcz

counter
1 35 33 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Pphu J A R T E X Tadych Jarosław?

Kasia M. Nowy wpis

Szybko, terminowo w bardzo miłej atmosferze. Czego chcieć więcej ?

Kuba Nowy wpis

Ale to jest forum pracownicze więc klienci swoje uwagi powinni kierować na właściwy adres.

Tak1Nie
Beata Nowy wpis

Zapomniałam dodać - montujący drzwi Panowie bardzo mili, profesjonalni ????

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Beata

Obsługa szybka, sprawna. Montaż drzwi solidny, dokładny. Dodam jeszcze, że drzwi bardzo dobrej jakości. Polecam.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 307 dni.

Co jaki okres czasu w Pphu J A R T E X Tadych Jarosław można ubiegać się o podwyżkę?

Jarek

Rzadko zaglądacie na ten wątek, zastanawiam się jaki jest powód?

Joanna

Brak profesjonalizmu pod każdym względem. Brak słów.

Tak7Nie
Wojciech
@Joanna

Czemu zarzucasz im brak profesjonalizmu pod każdym względem? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

@Joanna
@Wojciech

W czerwcu zamówiłam drzwi,jedne z nich łamane-przesuwne na wymiar.Do dziś nie mam ich zamontowanych ,pomimo dwóch prób montażu. Pierwsza podjęta próba montażu w połowie sierpnia,monterzy poinformowali mnie o braku jakiegoś elementu ,zabrali drzwi i przez ponad miesiąc zero informacji co z drzwiami????Kolejna próba montażu początek października ,jakieś wadliwe części itd.i znów brak kontaktu ze strony firmy co?jak?kiedy? Nie wspomnę że monterzy za każdym razem pozostawiają po sobie niezły BAŁAGAN (ładnie mówiąc) Czas wykonania - brak profesjonalizmu Kontakt z klientem -brak profesjonalizmu Czystość -brak profesjonalizmu niestety nie mogę dodać zdjęć z wstępnego montażu ale też brak profesjonalizmu

Tak4Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 410 dni.

Co wchodzi w socjal Pphu J A R T E X Tadych Jarosław?

Zibi

Jak się pracuje w firmie? Czy praca w delegacjach również jest?

Ja x2
@Zibi

Daj sobie spokój, cyrk na kółkach

Tak16Nie
Bronisław
@Ja x2

Każdy ma prawo do podjęcia własnej decyzji, czy chce aplikować, więc fajnie by było gdybyś jednak napisał jak wyglądają warunki wynagrodzenia i czy można ubiegać się o premie lub inne benefity. Liczę, że się odezwiesz.

Łochowo Zimowa

Montaż, termin jak ustalaliśmy, normalnie ludzie, mili pracownicy. Ok

TakNie10
Bogusia

Bardzo starannie wykonana usługa, mili pracownicy, jestem zadowolona Bogusia z Gałczyńskiego

Tak2Nie10
zadowolona
 Rekomendacja

Witam W tym tygodniu miałam montowane okna i na firmie JARTEX się nie zawiodłam , a wręcz przeciwnie byłam bardzo mile zaskoczona.Po różnych opowieściach znajomych którzy dokonali zakupu i montażu okien w innych firmach nastawiona byłam na przeżycie totalnego armagedonu . A u mnie wymiana okien oprócz oczywiście kurzu itp przebiegła szybko,sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Okna pomimo koślawych ścian jak to w bloku dopasowane idealnie , wykończenie także zostało zrobione przez monterów tak, że nie trzeba było nic poprawić czy uzupełnić , Jeśli chodzi o terminy to wszystkie począwszy od robienia pomiarów przez zamówienie i przyjazd monterów dotrzymane co do godziny. Nic dodać więcej nie trzeba tylko podsumować - RZETELNA GODNA POLECENIA FIRMA!!! z monterami nie tylko znającymi się na tym co robią ale także pomocnymi miłymi ludżmi.

Tak1Nie29
Igor

Bardzo niepokojące są niektóre informacje. Dla mnie wprost niemożliwe bo to rzutuje na pozyskiwanie klientów.

Tak47Nie2

Klient

Widze ze komentarze ktore sa nie pochlebne dla firmy jartex zostaja usuwane. Zostaja tylko komentarze ktore pisza sobie sami!!! Brawo dla administratora strony za stronniczosc. Pozatym podobnie jest na googlach,z tym ze tam jak pojawiaja sie komentarze negatywne od klientow to dziwnym zbiegiem okolicznosci zaraz pojawiaja sie tez pozytywne w ktorych tak ,,ladnie "pisana jest opinia przez rzekonego zadowolonego klienta. Ciekawi mnie kiedy skoncza sie pomysly (usunięte przez administratora)firmy na wymyslanie nowych profili na googlach zeby zamieszczac te pozytywne opinie!

Tak71Nie1

Justi
@Klient

Widocznie taka jest (usunięte przez administratora)taktykatej firmy . Moje komentarze tez zostaly usuniete. Zwracam sie do Administratora tej strony jakim prawem i kto bez mojej wiedzy i zgody usunal moje wpisy na tej stroni ????

Tak65Nie2

oszukana

firma za nic ma klientów. Umawia się i nie pojawia, nie oddzwania. Bardzo niepoważne podejście, obsługa niekompetentna, opryskliwa, spychologia

Tak78Nie

Tak19Nie3

Dawid

Pracowałem tam ok 3 lata, skończyłem w czerwcu i chyba wiem kto się kryję pod nazwą "pracownik" ;) O jakim braku umów mówisz? Wszyscy byli zatrudnieni i każdy zainteresowany może to sprawdzić. Czy mówisz o tym pracowniku robercie, który przez 2 tygodnie namawiał na brak umowy ponieważ nie potrafi wziąć odpowiedzialności za własne zachowanie i ulega płatności alimentów? Jakim to trzeba być mężczyzną, by unikać płatności na własne dziecko, a później wyładować frustrację w internecie dlatego że ktoś nie chce współpracować z oszustem. Oszczędź sobie wstydu człowieku (usunięte przez administratora) ;)

Tak3Nie28

Robert
@Dawid

Mam nadzeje ze autor tego komentarza swiadomy jest odpowiedzialnosci za pomowienia na forum publicznym.

Tak35Nie

Łukasz

Sama firma Jartex jest ok, wypłaty na czas, warunki pracy ok, z reguły pracuje się mniej niż pełen etat, dostaje się za pełny etat. Atmosfera pracy tworzy się wokół ludzi którzy ją tworzą. Pracuje się w grupach 2-os., niestety zatrudniono mnie jednocześnie z niejakim Robertem - awanturnik, co chwile tworzący konflikty. Gościu najpierw awanturował się i prowokował a potem to potajemnie nagrywał - niestety taki psychopata mi się trafił więc odszedłem z firmy bo pracować z takim się niestety nie dało. Na końcu podobno nie chciał zdać samochodu a żądał pieniędzy - jaja jak berety Teraz widzę co śmieszy mnie najbardziej - ten człowiek tu wylewa żale. Obecnie pracuje w Jartexie jako podwykonawca, jeśli skład montażowy jest dogadany to i robota idzie.

Tak2Nie26
Dawid

(usunięte przez administratora)nie dyskutuj o braku wychowania bo nie dorosłaś jeszcze do tego poziomu. Nigdy nie pracowałaś w firmie Jartex - pytałem większość pracowników, nikt nawet o Tobie nie słyszał więc o czym Ty mówisz? Jak to jest że gość w biurze pracuje tu 10 lat skoro tak źle? Rozmawiałaś z nim? Pewnie tak - szkoda, że on z tobą nie. O braku wychowania mówi kobieta która zakłada 20 kont żeby trollować firmę na mediach społecznościowych tylko dlatego, że jej mąż został zwolniony... Podpowiem ci - zostanie zwolniony, z każdej kolejnej firmy bo jak czasami go w tej firmie starałem bronić, to okazał się najbardziej odklejonym od rzeczywistości wariatem i piszę to z pełną świadomością. PS. Nie bójcie się płacić alimentów - to wasze dzieci i wasza odpowiedzialność i nie zrzucajcie winy na brak umowy, skoro tak bardzo boicie się windykacji. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie26
Dawid

Odnośnie samego zwolnienia. Powód nie był jeden, było ich kilkaset. Wymienię najważniejsze: - życie w alternatywnej rzeczywistości, że jest się właścicielem będąc pracownikiem - robert chciał rządzić więc niech sobie otworzy firmę...ups, zapomniałem, windykacja - sposób wyrażania się do współpracowników godny potępienia (usunięte przez administratora) udokumentowane wielokrotnie - tworzenie toksycznej atmosfery wewnątrz firmy - pomawianie firmy dla której się pracuje (taka zła firma....ale samemu się nie odejdzie, bo nie jest zła przecież? bo kasa dobra? bo pół etatu pracy a wynagrodzenie za cały?) - agresja w stosunku do: klientów/pracowników - brak umiejętności w wielu zakresach "nie da się naprawić, zjebane strasznie" po czym, druga ekipa naprawia usterkę w 25min - roszczeniowość - wciskanie pracownikom, że firma się kończy bo nie ma zleceń premiowanych dodatkowo itp, itd. Mogę polecić psychiatrę, chcecie?

Tak1Nie25

Łukasz

Bardzo się cieszę ! Szacun dla pana (usunięte przez administratora)!! Nie ma jak to dobry kolega który "zawsze pomoże w trudnej sytuacji"

Tak8Nie

Zadowolony klient
@Łukasz

Nie rozumiem Panskiego komentarza. A jesli chodzi o szacun dla Pana (usunięte przez administratora) to Pan powinien miec i to ogromny, bo nie kazdy wspolpracownik chcialby i naprawialby to co kolega zawali . Ja ze swej strony bardzo dziekuje ze Pan (usunięte przez administratora) naprawil to czego Pan zrobic nie potrafil .

Tak55Nie

Mirek
@Zadowolony klient

Brawo dla Pana (usunięte przez administratora)- taki kumpel to zloto bo w dzisiejszych czasach to jeden drugiego by w łyżce wody utopił Firma Jartex wiele stracila zwalniajac go z pracy .

Tak32Nie

Łukasz

Mam przyjemność pracować w tej firmie, miła rodzinna atmosfera liczne szkolenia.

Tak9Nie16

Bartek

Nie przypominam sobie jakiekolwiek Justyny z firmy Jartex, więc w kogo imieniu się wypowiadasz skoro nigdy nie bylaś tu zatrudniona?

Tak1Nie17

Autor

Praca jak każda inna, czasami lepiej czasami gorzej, jak to się mówi "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" można polecić, wszystko w najlepszym porządku.

Tak2Nie19

Nadal oczekujemy na nowe info, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Pphu J A R T E X Tadych Jarosław w miejscowości Bydgoszcz nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Tak7Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu J A R T E X Tadych Jarosław - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pphu J A R T E X Tadych Jarosław
1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szubińska 59A