Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.

Opinie o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.

Ocena

Praca nie jest skomplikowana, do szybkiego nauczenia dla każdego, zarobki jak wszędzie 2000 brutto plus 600 premi. Problemem jest atmosfera: dominujący nepotyzm, brak szacunku dla pracownika, daleko posunięte kolesiostwo. Przejrzyste zasady choć nieraz za surowe D. S., dbanie o dobrą pracę i szacunek do podwładnych R. N., brak regol i kumoterstwo J. B. Pracowałem na trzech zmianach, staż 5 lat.

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o. - Krzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.