Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.

Krzeszów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.
4 1 6 1

Opinie o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.

Ocena

Praca nie jest skomplikowana, do szybkiego nauczenia dla każdego, zarobki jak wszędzie 2000 brutto plus 600 premi. Problemem jest atmosfera: dominujący nepotyzm, brak szacunku dla pracownika, daleko posunięte kolesiostwo. Przejrzyste zasady choć nieraz za surowe D. S., dbanie o dobrą pracę i szacunek do podwładnych R. N., brak regol i kumoterstwo J. B. Pracowałem na trzech zmianach, staż 5 lat.

admin

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o. - Krzeszów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.