Centrum budowy dróg Śląsk

Ruda Śląska

Centrum budowy dróg Śląsk

Opinie o Centrum budowy dróg Śląsk

Polak

Miałem niedawno przyjemność , a raczej nieprzyjemność rozpocząć pracę w tej firmie jako kierownik robót . Już pierwszego dnia zorientowałem się , że nie jest to praca na normalnych warunkach . Do moich obowiązków miało należeć pilnowanie , a raczej gnanie Ukraińców do katorżniczej pracy (od 6:00 do 20:00) , którzy byli traktowani przez podchmielonego szefa jak bydło . Było mi ich po ludzku żal . Wytrzymałem tam tydzień i z tego co mi mówili pracownicy to jestem chyba 10-ty , który próbował swoich sił na "tym stanowisku" , a że szef to pospolity (usunięte przez administratora) to do mnie sobie pozwalał więcej niż by to wynikał z zależności służbowej . Cały czas idą w internecie ich ogłoszenia ,że poszukują kierowników , brygadzistów , dlatego piszę że może się komuś moja opinia przyda.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Centrum budowy dróg Śląsk? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

gumiś

cześć. chciałbym się podzielić spostrzeżeniami. pracowałem w tej firmie kilka lat temu i faktycznie atmosfera była różna, a szef nerwus, generalnie dla kogoś kto chciał pracować dawało radę. wróciłem "na stare śmieci" i widzę że sporo się zmieniło - pracowników jest chyba mniej, dużo nowych twarzy, atmosfera w ekipie ok (nie każdy się musi lubieć, ale nikt nie robi pod górkę) szef chyba zmienił taktykę, opierdziela ale to w końcu jego zadanie, za to robi to delikatniej. jak ktoś ma jaja to będzie zadowolony

lorek

mam pytanie jak aktualnie przedstawia sie atmosfera w firmie i zarobki

potwierdzam opinię. doskonale ujęte. wszystko się zgadza. [usunięte przez admina], zarobki jak pisze kolega, praca ponad wszystko a w zamian wiecznie niezadowolony szef, opieprz każdego dnia, nie ma stałej stawki za godziny nadliczbowe, wypłacają je wg uznania.

Zostaw opinię o Centrum budowy dróg Śląsk - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum budowy dróg Śląsk