Opinie o Paweł Ruciński F.H.U.Opelcar w Zwoleń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Paweł Ruciński F.H.U.Opelcar. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paweł Ruciński F.H.U.Opelcar o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Ruciński F.H.U.Opelcar w Zwoleń

Czy na Hubala jeszcze można przyjść popracować na magazynie? Zwoleń przeglądam za robotą i pokazała mi się oferta z zeszłego roku dla magazyniera od Pana. Umowa o prace mnie zachęciła ale szkoda ze była opisana jako na czas określony. Kiedy dostaje się ją na stałe?

Andrew Nowy wpis

Ja nie mam nic do zarzucenia tej Firmie. Biore czesci juz od 10 lat i wszystko jest w porzadku. Nie ma zadnych wad mozna sobie wybrac czesc albo taka albo inna z polki. Sprawdza na warsztacie czy dziala czy sie sruba czy opowietrznik odkeca. Dla mojej osoby to jest Uczciwy Sprzedawca. Jak ktos po taniosci chce czesc i zamawia przez internet a jak w transporcie sie uszkodzi to co odrazu zrzucic na sprzedajacego. A Czy Wy wiecie jak sie firmy kurierskie obchodza z przesylkami??? To jak by ktos tam pracowal to szybciutko by zmienil zdanie. A teraz to tylko poisac Sprzedawce a nie Kuriera. A co do przelewow to sobie zobaczcie o ktorej sa robione. To mezecie sobie so sami skomentowac. Uczciwy Sprzedawca. Pozdrawiam Wszystkich.

Wysłaliście mi amortyzator z urwaną sprężyną.Odesłem , dzwoniłem wielokrotnie ..Ta sama (usunięte przez administratora)odbiera i mówi za każdym razem że oddzwoni.Ponad miesiąc i zwrotu kasy nie ma.Wschodni model biznesu.Szajs wysłać i okraść.Typowa ruska mentalność.Zgłaszam do Olx i wrzucę na fora motoryzacyjne.

tadeusz targoński Nowy wpis

miesiąc temu zwróciłem przepustnice do x-traila i do dziś nie doczekałem się zwrotu pieniędz .2x monitowałem telefonicznie,OSTRZEGAM1111111111111111111111111111

Czy po rozmowie w Paweł Ruciński F.H.U.Opelcar rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jak tam z pracą w firmie Paweł Ruciński F.H.U.Opelcar w mieście Zwoleń? Niestety komentarzy aktualnych nie ma.

klient

(usunięte przez administratora) nie oddają kasy za wadliwy towar.Z daleka od tych balwanów. Dno i 2 metry mułu.

Firma godna polecenia, kupiłem części blacharskie do mojego Forda, które okazały się w naprawdę dobrym stanie. Będąc na miejscu zauważyłem reklamę regeneracji wtryskiwaczy i postanowiłem oddać swój komplet. Szczerze mówiąc byłem w szoku, czas realizacji zostawiłem je rano, a pod wieczór były gotowe, (tego samego dnia zostały zregenerowane!), po montażu auto chodziło bardzo dobrze i spalanie spadło o średnio 2l na 100 km. Polecam tą firmę!

Lidia
@Adam

Ok przy dzisiejszych cenach paliwa to faktycznie gra warta świeczki była. No a po tej całej regeneracji to na jak długi okres oni gwarantują, że wszystko będzie sprawne? kiedy należy zrobić powtórkę?

Klient

Omijać tą firmę szerokim łukiem!!! Kupiłem sonde nox, która jak się okazało była uszkodzona (niesprawna) po wykonanym telefonie do tej firmy i uzgodnieniu szczegółów, odesłałem część. Minęło półtorej miesiąca i jak pieniędzy nie było, tak niema nadal... trzy tel tygodniowo z przypomnieniem i zawsze ten sam tekst szef o tym wie, on tylko robi przelewy. (usunięte przez administratora) I TYLE!!!!

Małgorzata
@Klient

Może poprosisz o możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem? Albo po prostu zgłosisz to do instytucji zajmującej się prawami konsumenta?

Damian

Kupiłem mocowanie błotnika do scenic.przysłali na drugą stronę.kazali odesłać z nr.konta w środku tylko nie za pobraniem.do tej pory nie oddali kasy już 3 tydzień.uwaga osuści!!!!!!!!!

Krystyna
@Damian

Udało się odzyskać pieniądze? Na zwrot mają chyba 14 dni nie?

Janusz

Firma nieuczciwą, przesłała uszkodzona część (lampa) po zwrocie jej do sklepu nie można odzyskać pieniędzy. Metoda na "strusia" nie odpowiadają na e-maile, SMS-y bez echa, telefony nie są odbierane. Super nieuczciwy sprzedawca nie polecam i przestrzegam.

Radek

Z DALEKA OD NICH! To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Zamówiłem u nich listwę klapy bagażnika. Listwę wysłali mi z połamanymi uchwytami. Gdy ich o tym poinformowałem to powiedzieli, żeby odesłać listwę i oddadzą pieniądze. Jutro minie już 3 tygodnie jak odesłałem i dalej nie zwrócili pieniędzy, tylko jedna i ta sama gadka: tylko szef ma dostęp do konta i robi przelewy, oddamy pieniądze na pewno. I co? Dalej nie zwrócili kasy. Ładnie to oni potrafią tylko gadać ale nic po za tym. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Ruciński F.H.U.Opelcar - Zwoleń

Paweł Ruciński F.H.U.Opelcar