Mc Donald's sp. z o.o.

Opinie o Mc Donald's sp. z o.o.

wergt

rozne opinie sie slyszy na temat pracy tutaj a i oni chyba caly czas maja rektuacje ale nie ma sie co dziwic jak maja tyle miesjc pracy :) fajnie ze daja umwoe o prace

Najbardziej nie podobało mi się w Mc Donald's sp. z o.o.:

P.

Słowa kojarzące się z Mc Donald's sp. z o.o. konsekwentne trzymanie się standardów, dobra na początek kariery zawodowej. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako przeciętną. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo pozytywni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Mc Donald's sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Mc Donald's sp. z o.o.:podejście do pracownika ze strony kierownictwa

Zostaw opinię o Mc Donald's sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mc Donald's sp. z o.o.