counter
1 3 33 5 1
fanatyk
Klient

jakość usług fatalna, brak umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami... najlepszy jest punkt na Wyszogrodzkiej, w którym siedzi Pani chyba tylko żeby tam była bo się na niczym nie zna

fanatyk Nowy wpis

konkurencja Nowy wpis
@fanatyk

wpis konkurencji? punkt do wyszogrodzkiej został zlikwidowany w tamtym roku :) zanim zaczniecie Państwo kogoś oskarżać proszę się do tego dobrze przygotować :)

fanatyk Nowy wpis
@konkurencja

opinia o firmie się nie zmienia mimo czasu, usługa mogła być wykonywana w zeszłym roku niesmak pozostał.

Marek Nowy wpis
@konkurencja

W innych opiniach o tej firmie są informację że wykonuje małe zadaszenie od 7 miesięcy i nie może skończyć dlatego punkt na Wyszogrodzkiej mógł być jeszcze otwarty a zlecenie do dziś może być nie skończone.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Janke Maria Prestige? Chętnie zatrudniają?

klient
Klient

Niewielkie zadaszenie od 7 miesięcy nie może doczekać się wykończenia. Firma dostała pieniądze i nie ma czasu zakończyć zlecenia, Zawsze jest ktoś ważniejszy albo pogoda nie pasuje. Nie polecam

klientka
@klient

O matko!!! U mnie dokładnie to samo... Umowa podpisana z końcem sierpnia, mnóstwo pieniędzy zapłaconych i dalej nie skończone a miało być do połowy grudnia. A teraz pan ciężko zdziwiony śniegiem w styczniu... i to ma być powodem dla którego do dziś nie dostałam nawet całości drewna które - jak przysięgał - zamówione było we wrześniu!! Do tego ten komentarz jaki usłyszałam: "co się pani tak przejmuje to przecież nie o nerkę chodzi". (usunięte przez administratora)

klient
@klientka

Krzyczy przez telefon, ma pretensje, że do niego się dzwoni, nigdy nie ma czasu ciągle jest na robocie w Warszawie albo pod Warszawą, a na Facebooku ciągle się ogłasza i oferuje swoje usługi

Barbara
Klient

Nie mogę się zgodzić z takimi negatywnymi komentarzami. Pan Jarek wykonywał u mnie każdy pomiar z profesjonalnym podejściem I wycenił mnie po normalnych kosztach A nie zdarł z człowieka grosz. Materiały były po dwóch tygodniach I robota była zrobiona przed czasem . Polecam tą firmę

Śmieszne
@Barbara

No żeby czasem ktoś nie uwierzył w prawdziwość tych komentarzy, tego samego dnia w odstępie 5 minut :) Pan Jarosław chyba czyta co ludzie o nim sądzą tylko co z tego skoro kolejny komentarz i tak będzie negatywny.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Agnieszka

Moi drodzy, jak wszyscy wiecie, pandemia zmieniła wiele, jeśli chodzi o funkcjonowanie firm, możecie powiedzieć, czy coś się zmieniło w działalności firmy Prestige przez koronawirusa? Czy może jednak wszystko jest tak jak dawniej i firma dalej wykonuje normalnie swoje usługi?

Karol

Najgorszy pracodawca na rynku kantuje ludzi a co najlepsze że robił u nas zadaszenie gdzie miesiąc na polu lerzaly deski i nie miał czasu przyjechać i złożyć ich szkoda tylko tych ludzi co u niego pracują że traktuje ich jak guwno

Marek
@Karol

Proszę się nauczyć poprawnej polszczyzny. Pozdrawiam

Karol
Klient

Bardzo przykre,że potrafią Państwo tylko obrażać i kopać dołki pod kimś, ale proszę zauważyć ,że to tylko kilka opinii. Pan Jarosław robił u mnie zadaszenia I jestem bardzo zadowolony. Na każde moje pytanie uzyskałem odpowiedź, solidnie wykonana praca.

Marek

Jak to pracujecie na czarno? To wy nie macie umów ?

Jak długo trwa proces awansu w Janke Maria Prestige?

zks fanatyk
@Pytanie

jaki proces awansu??? tam każdy na czarno pracuje (co ja mówie pracuję, udaje że potrafi robić to co robi)

Kolejny
Klient

Pan Jarosław po pierwszym moim telefonie pojawił się w przeciągu kilku minut na pomiary. Po pomiarach stwierdził że "będzie ładnie" i zamawia materiały. Po prośbie przedstawienia jak to będzie wyglądało i otrzymałem żadnego projektu jedynie tłumaczenie przez telefon, stwierdziłem że mówiłem zupełnie o innym projekcie niż Pan Jarosław już niby wykonuje. Po rezygnacji Pan Jarosław stwierdził że już zamówił materiały i należy za nie zapłacić, oczywiście nie dałem się zrobić w konia jednak ta firma i osoba to (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Dawid

Pamietajmy ze to forum pracownicze, liczyłem na informacje o pracodawcy a tu sami klienci!

Lolek

Uwagi dla firmy najlepiej kierować na właściwy adres a tu jest forum pracownicze!

Tadeusz

Mistrzowie demolki, więcej strat niż zrobionej roboty. Prace szacowane na kilka dni, przeciągają się miesiącami.

nick

nie polecam tej firmy nikomu nie potrafia nic zrobic. Pozatym panowie w pracy pija alkohol wiec nie dziwne ze kazda robote partola szczerze nie polecam

nick

hjnhniNie polecam

Pan Tadeusz

Beznadzieja, nie polecam korzystania z usług tych ,,fachowców" Kompletnie nie znają się na swojej robocie, mają gdzieś swoich klientów wymigując się od ukończenia rozpoczętego zlecenia

ots_924

Ludzie strzeżcie się tej firmy... wstawiali mi okna w domu, żadne nie trzymało poziomu, nie mówiąc już o swobodnym otwieraniu skrzydła bez ocierania o futrynę. Ich praca nie wyglądała na profesjonalną, nie mieli ze sobą klinów, nie mieli ich z czego zrobić. Ostatecznie wyrwali jakieś gałęzie z krzaków i z tego zrobili kliny MASAKRA!!!!

Pani S.

Widzę, że coś się ruszyło tutaj i to bardzo szybko. Nie chciała być pierwsza. Firma robiła u mnie dach, rozebrali i zostawili mnie bez dachu przez kilka dni miałam folie zamiast dachu. Po telefonach do szefa usłyszałam, że nie mają czasu bo mają inna ważniejszą robotę....

Kubeq

Nie polecam, (usunięte przez administratora) jakosc usługi = zaproś pierwszą lepszą osobę z ulicy.

Grzegorz
@Kubeq

dokładnie mam wrażenie, że gdyby kazać któremuś z tych papraków dolać wody do poziomicy to by myślał, że tak trzeba i poszedł do kuchni pod kran dolać wody. Pozdrawiam Kubeq

Grzegorz

ta firma to zbieranina przypadkowych osób, które nie potrafią nic robić. Więcej strat niż wykonanej roboty :/

Zostaw merytoryczną opinię o Janke Maria Prestige - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad