counter
1 2 14 5 1
skinsolution = zart Nowy wpis
Klient

Nie polecam, to jest jakies wariatkowo, balagan, nikt z szefostwa o niczym nie pamieta i pozniej zwala to na pracownikow, bo sami sie gubia we wszystkim i nic nie ogarniaja, no komedia :D

Hahahah Nowy wpis
@skinsolution = zart

Dokładnie, tam nikt nic nie wie. Mistrzowie biznesu od siedmiu boleści. Przestrzegam wszystkich kto chociażby przez chwile pomyślał o pracy w tamtym miejscu.

M Nowy wpis
@Hahahah

Janusze biznesu jakich mało :) widzę po komentarzach, że nic się tam nie zmieniło. Szkoda na nich zdrowia i energii, UNIKAĆ!!!

żenada do potęgi Nowy wpis

jak ktoś lubi być obgadywany na każdym kroku to spoko - POLECAM BARDZO przez telefon słodko, cudownie, pięknie - jaka to ty cudowna jesteś, piękną sprzedaż robisz a po rozłączeniu tyłek obrobiony tak bardzo, że szkoda gadać potem i tak wylecisz bez słowa, wytłumaczenia - mail i do widzenia lekarze już dawno żartują między sobą który to z kolei przedstawiciel ze Skin przyjeżdża rotacja jak na chińskim magazynie

Wszyscy poczuli się fachowcami od biznesu? Doceńcie, że mamy dobrą pracę i atmosferę a także przyzwoite zarobki.

zażenowana
@anonim

(usunięte przez administratora), podobno jesteś ostatnią osobą, która tam pracuje poza zarządem {?). Ciężko w tej firmie wskazać fachowca od biznesu a już na pewno w zarządzie. Długo się zastanawiałam czy w ogóle warto pisać na temat SkinSolution ale może uchronię przed pracą tam chociaż jedną osobę. To, że im się gorzej powodzi i zwolnili prawie wszystkich to można przełknąć i pomyśleć "no trudno". Ale sam sposób zwalniania, nieodbieranie telefonów, przeprowadzanie cichej rewolucji w firmie. Suche maile od szefowej pisane przez jej pracownika doradcę.(usunięte przez administratora)i nie chodzi tu o wyniki sprzedaży- polecieli też najlepsi. Niestety (albo stety) nowa polityka nowej pani (usunięte przez administratora)sprawiła, że poznaliśmy nowe oblicze pani i pana prezesa. Nowa polityka to chyba w gruncie rzeczy cichy bojkot nowej (usunięte przez administratora), która pozbywa się pracowników dobrze prosperujących i oprócz dzwonienia i opowiadania głupot lekarzom zajmuje się generowaniem kosztów w firmie.. Knucie i kombinowanie w tak małym zespole zawsze wychodzi na jaw. Po wszystkim człowiek się dowiaduje jakimi wyzwiskami był obrzucany. Końcówka pracy to jedno z gorszych przeżyć, teraz tak wygląda tam rzeczywistość. Natalia, życzę Ci jak najlepiej ale pamiętaj, że każdego czas w tej firmie kończy się szybko i nagle

Dr Lagodzka
Klient
@zażenowana

To prawda - poziom obsługi klienta żenada! Nowa Pani dyrektor komiczna - anorektyczka opowiadająca o zdrowym trybie życia - dramat.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 94 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Skinsolution Iwona Krupa-Żak?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dona
Kandydat

Witaj, czy mogę Cię prosić o więcej informacji na maila ? Będę bardzo wdzięczna????Pozdrawiam Dona

Ex
@Dona

Chwalą się, że są firmą rodzinną, gdzie nie będziesz się czuć jak w typowym korpo. Trzeba im przyznać, że jak w korporacji się tu nie poczujesz. Zdecydowanie brakuje doswiadczenia w prowadzeniu firmy i umiejętności w pracy z ludźmi. (usunięte przez administratora). Nie przeprowadzają szkoleń oprócz pogadanki z (usunięte przez administratora), zmieniają zasady pracy co tydzień, przy czyM każdy pracuje na innych zasadach... Zwalniają ludzi z dnia na dzień mailowo... Szkoda Twojego czasu, tylko się zaangażujesz, bedziesz starać, a potem dostaniesz wypowiedzenia bez żadnych wyjaśnień.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 221 dni.

Jak szefostwo w Skinsolution Iwona Krupa-Żak? Spoko traktują ludzi?

Anna
Kandydat

powiem krótko, odradzam. z takim brakiem kultury i klasy od strony właścicielki nie spotkałam sie nigdy. żenada i tyle.

Kordian

Firma funkcjonuje od 2016 roku a na forum nikt nie zajrzał. Mam nadzieję, że to efekt dobrej pracy?

Jesteś obecnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w przedsiębiorstwie Skinsolution Iwona Krupa-Żak w miejscowości Gdańsk. Czekamy na Twój komentarz, pomóż innym użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Skinsolution Iwona Krupa-Żak - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad