Dom weselny Hubertus

Siedlce

Opinie o Dom weselny Hubertus

niezadowolony klient

Zdecydowanie i stanowczo nie polecam!!! Mimo ustalania menu osobiście z właścicielką i kucharką podane zostały nie dość,że inne dania to w małych porcjach. Pozostałe jedzenie na stołach także niespecjalnie, a wręcz marnie (zarówno ilościowo jak i jakościowo). Wszystko po najniższej linii oporu. Poza tym w ostatniej chwili, bez uzgodnienia albo chociaż poinformowania dodano na sale drugą impreze. Generalnie bardzo słabo i w zasadzie do wszystkiego co było mam zastrzeżenia.

Zostaw opinię o Dom weselny Hubertus - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom weselny Hubertus