Szczecin

Opinie o anonim

leskol
użytkownik zarejestrowany

Jak dla mnie prawdziwa firma, która nie chce problemów zamieść pod dywanpotrafi się wywiązać ze swoich problemów, więc sugerowałbym dla spokoju wszysktich i wszystkiego aby i w tym przypadku postąpić rozsądnie. Na pewno może to mieć wpływ na przyszłe postrzeganie firmy i produktów na rynku - nie sądzicie ?

annim

a wiecie do kogo się zwrócić w sprawie tych posiłków!!!! Bo ostatnio dzwoniłam pod ten numer z kartki śniadaniowej i odebrał pan i powiedział że właściciel wyjechal za granice i przez rok nie daje znaku życia! nie zabardzo mi sie chcialo wierzyć !każdy bajer jest dobry żeby kogoś spławić!

franek

hej ja w spawie jedzenia mam kolege na gryfi który za swojego czasu jadł posiłki na stołówce gryfi to mówi że porażka po pare razy odgrzewane nie smaczne a ostatnio sporo osób się zatruło jakimś gulaszem i na to mówią trujalka a z tego co słyszałem to ma ten sam właściciel .To mu wogóle nie zależy na posiłku ani na jakości jego a nic nie mówiąć o wyglądzie! te posiłki mają dużo do życzenia !

Co jest grane z tym jedzeniem!Były schabowe w tam tym tygodniu na końcu bez surówki fasola gęsta aż łyżka staje na końcu brakło a jak przywieżli to samą wode aż komisja stołówkowa przyszła a herbata to porażka jak szczochy kto za to odpowiada że taką tandete dają że temu właścicielowi nie zależy!

NIE POLECAM WRECZ ODRADZAM!!!!! [usunięte przez moderatora] !!!!!!

Zostaw opinię o anonim - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie anonim