Opinie o Janusz Łasak Centrum Doradztwa i Szkolenia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Janusz Łasak Centrum Doradztwa i Szkolenia, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Janusz Łasak Centrum Doradztwa i Szkolenia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Łasak Centrum Doradztwa i Szkolenia w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Janusz Łasak Centrum Doradztwa i Szkolenia odbywa się w siedzibie firmy?

Łukasz Konopka Nowy wpis
Klient

Szkoląc się u Pana Janusza dowiesz się o co naprawdę chodzi..z Behapowca zostałem Szefem poważnego przedsiębiorstwa..Dziekuje Panie Januszu????

Janusz Nowy wpis
@Łukasz Konopka

Gratuluje Panie Łukaszu . W czasie wieloletniej znajomości uważam , że w pełni zasłużył Pan na taki awans. Oczywiście zapraszam do dalszej współpracy a m.in. na szkolenia dla Pracodawców. Jeszcze raz gratuluje i życzę powodzenia oraz dużo zdrowia Panu i najbliższym. Pozdrawiam Janusz Łasak

Pytanie Nowy wpis

Co jaki czas w Janusz Łasak Centrum Doradztwa i Szkolenia można ubiegać się o podwyżkę?

Karol Woźniak

Od 1998 roku wielokrotnie korzystam ze szkoleń u P. Janusza Łaska i zawsze były to szkolenia profesjonalne, prowadzone merytorycznie i tak jak należy. Poziom prezentacji i warunki pobytu w czasie szkoleń naprawdę bardzo dobre. Wiem o czym mówię, zajmuję się juź 25 lat ochroną p/poźarową i byłem na wielu innych szkoleniach. Tu były same pozytywne relacje.

Janusz
@Karol Woźniak

Dziękuję Panie Karolu za przesłanie swojej opinii i wiadomość , ze był Pan zadowolony. Mam nadzieję na kolejne spotkanie po pandemii. Pozdrawiam i życzę Panu i najbliższym dużo zdrowia. Janusz Łasak

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Janusz Łasak Centrum Doradztwa i Szkolenia rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Basia
Klient

Potwierdzam to jeszcze raz , że wielokrotnie korzystałam z usług firmy i wszystko było na wysokim poziomie. Ktoś widać mocno zazdrości powodzenia tej firmie i pisze takie bzdury. Po takich wypowiedziach ( jak wcześniej) widać, że ten człowiek powinien się leczyć. Z czystym sumieniem polecam tę szkolenia. Pozdrawiam Panów Janusza i Piotra i życzę zdrowia i dalszych sukcesów.

Sylwia
@Basia

To naprawdę super, że Ty jesteś zadowolony z usług tego Centrum doradztwa i szkolenia, ale pamiętaj, że inni mają prawo do odmiennej opinii. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie były największe plusy tych szkoleń, jaka była ich tematyka?

pytająca

Było mi bardzo przykro na szkoleniu prowadzonym przez szkoleniowca Łasaka w związku z jego zachowaniem względem uczestników szkolenia. Szczegóły na priv.

Basia

Wielokrotnie korzystałam z usług firmy i wszystko było na wysokim poziomie. Ktoś widać mocno zazdrości powodzenia tej firmie i pisze takie bzdury. Po takich wypowiedziach ( jak wcześniej) widać, że ten człowiek powinien się leczyć. Z czystym sumieniem polecam tę szkolenia. Pozdrawiam Panów Janusza i Piotra i życzę zdrowia i dalszych sukcesów.

Andrzej

Aktualnie polecam szkolenia realizowane w formie on- line przez Centrum Doradztwa i Szkolenia. Korzystaliśmy ja i moi znajomi kilkakrotnie z takich szkoleń i wszyscy byli zadowoleni. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie , zarówno materiały szkoleniowe jak również konsultacje i cała organizacja perfekcyjna. Będziemy korzystali z kolejnych szkoleń. Pozdrawiam Andrzej z Kielc.

przeszkolony
@Andrzej

Tak, szkolenia online z nimi mają tą zaletę, że nie trzeba wdychać smrodu prowadzącego.

Jacek

Polecam szkolenia i inne usługi realizowane przez ta firmę. Korzystałem wielokrotnie i zawsze było wszystko profesjonalnie załatwione. Te złośliwości to z zazdrości , że inni tak nie mogą się pochwalić.

Matylda

Miałam nieprzyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez tą firmę. Prowadzący co chwilę puszczał seksistowskie, żeby nie powiedzieć że szowinistyczne teksty. W mniemaniu tego mającego widoczne problemy z higieną typka były one zabawne, jednak tak naprawdę wywoływały tylko konsternację.

Natalia

Wielokrotnie korzystałam ja i moi znajomi z usług tej firmy i będę nadal korzystała. Wszystko zawsze było zorganizowane profesjonalnie i na wysokim poziomie . Dla mnie i innych uczestników wszystkie wykłady były dobrze przygotowane , wykładowcy o wysokiej kulturze osobistej i dobrze merytorycznie przygotowani do każdych zajęć. Dobrze przygotowane i zorganizowane były zajęcia programowe jak również dobrze wypełniony czas wolny. Polecam te szkolenia i inne usługi tej firmy. Gł. Specjalista ds. BHP i PPOŻ.

Andrzej

Polecam wszystkim szkolenia organizowane przez Centrum Doradztwa i Szkolenia. Byłem kilkakrotnie na różnych szkoleniach, zawsze wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie , zarówno materiały szkoleniowe jak również wykłady i cała organizacja perfekcyjna. Wykłady prowadziły osoby dobrze przygotowane o wysokiej kulturze osobistej i dużej praktyce. Będę korzystał z kolejnych szkoleń. Pozdrawiam Andrzej z Kielc.

pustka szkoleniowa

byłem na szkoleniu u pana łasaka i po tym szkoleniu wiedziałem jeszcze mniej niż przed nim. Wnioski co do jakości szkolenia wyciągnijcie sami. ps. potwierdzam informacje o braku higieny prowadzącego

Czy Janusz Łasak Centrum Doradztwa i Szkolenia zatrudnia studentów?

strzeżcie się studenci!
@Pytanie

Strzeżcie się studenci przed byciem zatrudnionymi przez Łasaka! Już lepiej iść na zmywak do kebaba, to będzie lepsza praca (i płaca) niż w tym niby "centrum szkoleniowym".

uwaga

Niestety tak jak to zostało już wcześniej opisane właściciel tego pseudo centrum szkoleniowego sam pisze o sobie dobre opinie. Można to poznać po tym, że są one do siebie dosyć podobne. Potwierdza to całkowitą degrengoladę tej pseudo-firemki. Potwierdzam również że łasak jest łasy na pieniądze i nic innego go nie interesuje. Zapomnijcie o zwrocie wpłaconych pieniędzy jeśli odwoła szkolenie. Czytajcie tylko prawdziwe opinie o tym "byznesmenie".

Robert

Jeszcze raz podkreślam i będę to powtarzał , że wielokrotnie korzystałem z usług tej firmy i będę nadal korzystał. Zawsze wszystko było zorganizowane profesjonalnie . Panie Januszu proszę nie zwracać uwagi na tego ograniczonego jegomościa którego firma ma negatywne opinie na wszystkich forach internetowych, zazdrości z tego powodu innym i pisze bzdury bo na nic innego go nie stać. Dla mnie i innych faktycznych uczestników wszystkie wykłady były dobrze przygotowane , wykładowcy o wysokiej kulturze osobistej i dobrze merytorycznie przygotowani do każdych zajęć. Dobrze przygotowane i zorganizowane były zajęcia programowe jak również dobrze wypełniony czas wolny. Polecam te szkolenia i inne usługi tej firmy. Gł. Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska ARiMR.

Darek

Brakuje mi szkoleń organizowanych przez tą firmę. Bardzo dobre szkolenia, dobrze przygotowane i organizowane na wysokim poziomie.

Alicja

Dzień dobry. Potwierdzam , że Firma Centrum Doradztwa i Szkolenia Pana Janusza Łasaka, z którą współpracujemy od wielu lat wykazuje się pełnym profesjonalizmem w organizacji szkoleń. Życzliwość, kultura organizacyjna, dbałość o poziom szkolenia i warunki zakwaterowania to są cechy jakimi wykazuje się CDiS. W pełni polecam. Alicja Dotryw CEMET S.A.

Bardzo dobra firma, wysoki poziom świadczonych usług, duża grupa stałych klientów korzystających z tych usług.. Atmosfera w pracy bardzo dobra , praca ciekawa pozwalająca rozwijać się zawodowo. Musiałem zakończyć współpracę z powodu przeniesienia się z Warszawy do Krakowa ale nadal utrzymuje dobre kontakty. Życzę wszystkim żeby znaleźli podobna prace. Pozdrawiam współpracowników i właściciela firmy. Piotr

kasandra

radzę unikać wszelkich usług oferowanych przez niejakiego łasaka. Jak widać już niejeden się na nich przejechał, wystarczy przeczytać opinie w tym wątku (te prawdziwe, a nie te które napisał sam o sobie łasak). Przestrzegam.

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Łasak Centrum Doradztwa i Szkolenia - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Janusz Łasak Centrum Doradztwa i Szkolenia
1.5/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krypska 37 lok. 3