Adres: Tysiąclecia 10 lok. 51, 09-400 Płock

NIP: 7741719656 REGON: 610377451

Opinie o Bramowicz-Jarosz Bożena Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Prywatny Gabinet Internistyczny

Filtruj opinie po kryteriach:

Jak to wygląda obecnie w firmie Bramowicz-Jarosz Bożena Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Prywatny Gabinet Internistyczny w mieście Płock? Czekamy na opinie od Was, każda opinia jest pomocna!

Zostaw opinię o Bramowicz-Jarosz Bożena Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Prywatny Gabinet Internistyczny - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bramowicz-Jarosz Bożena Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Prywatny Gabinet Internistyczny

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.