Zbigniew Ohajm Trans-Zbi Zbigniew Ohajm

Adres: Podskarbińska 12 lok. 15, 03-833 Warszawa

NIP: 1130094170 REGON: 010792157

Zbigniew Ohajm Trans-Zbi Zbigniew Ohajm

Opinie o Zbigniew Ohajm Trans-Zbi Zbigniew Ohajm

Co wiecie odnośnie firmy Zbigniew Ohajm Trans-Zbi Zbigniew Ohajm w mieście Warszawa, bo nadal nie widzimy sprawozdań od pracujących?

Zostaw opinię o Zbigniew Ohajm Trans-Zbi Zbigniew Ohajm - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbigniew Ohajm Trans-Zbi Zbigniew Ohajm