Adeo.Nu
0 0 7 5 1
Karol Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona przebiega?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adeo.Nu?

Konto Na Debecie Nowy wpis

Pracowałem krótko i zrezygnowałem z pracy ponieważ znam ludzi którzy zostali oszukani tak jak ja, tzn pieniędzy nie widać, pani Małgorzata nawet nie kwapi się mi je wypłacić. Nie polecam tej agencji, mam dowód(godziny z firmy w której pracowałem) inni ludzie też mają przejrzyste dowody na to że szef(Małgorzata) tego biura jest nie fair.

Zrobionywbambuko

Pani Małgorzata oszulala mnie i 7 innych osob. Nie chce wyplacic tygodniowki, wakacyjnego i urlopowego. I salarisach nie ma mowy. Nie polecam Moje sugestie dla Adeo.Nu: Prosze nie oszukiwac pracowników Pani Gosiu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca moglby zaczac wyplacac ludziom ich pieniadze

Tak1Nie
Izabela
@Zrobionywbambuko

Stosujesz tu bardzo poważne oskarżenie wobec pracodawcy firmy Adeo.Nu. Czy dla swoich oskarżeń posiadasz jakiekolwiek dowody? Pamiętaj, iż jest to forum publiczne a najważniejsze jest dzielenie się tylko rzetelnymi opiniami.

Pedziwiatr Nowy wpis
@Izabela

Gdyby pani Małgorzata byla w porzadku opnia nie mialaby takiego miejsca. Mam dowody

Ranking
Natalia

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Zostaw opinię o Adeo.Nu - Boskoop

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie