Agencja Reklamowa BKM Korneliusz Bracik

Adres: Emilii Hoene 5c lok. 30, 80-041 Gdańsk

NIP: 6040069219 REGON: 360979137

Agencja Reklamowa BKM Korneliusz Bracik

Opinie o Agencja Reklamowa BKM Korneliusz Bracik

Co wiecie o firmie Agencja Reklamowa BKM Korneliusz Bracik w mieście Gdańsk? Nadal czekamy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa BKM Korneliusz Bracik - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa BKM Korneliusz Bracik