Opinie o Elektromedia Jakub Hełka w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elektromedia Jakub Hełka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Elektromedia Jakub Hełka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektromedia Jakub Hełka w Ostrów Wielkopolski

Widziałem w necie jakieś naprawdę stare ogłoszenie o pracę dla magazyniera i zainteresowałem się, bo napisali, że praca na jedną zmianę. Aktualnie też jedna zmiana? Nie chciałbym też siedzieć w pracy po godzinach, więc będę wdzięczny jak ktos się wypowie w temacie nadgodzin.

Czy Elektromedia Jakub Hełka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

... Nowy wpis

Zlecenie. A nawet potrafi zwolnić przed końcem umowy . Zdecydowanie nie polecam pracy u niego

Janusz Nowy wpis

Nowy wpis Janusz 16.11.2022 18:07 Gwarantuje wszystkim, nawet tym co maja mocne nerwy, że za długo nie wytrzymają, dla pana Jakub trzeba być ideałem nastawionym wyłącznie na zysk. Firma ta nie dba o dobro klientów tylko o jak największe przychody. Tak samo jak nie bda o klientów tak samo i o pracowników. Dostaniecie wypłatę mało adekwatna do swoich obowiązków a będziecie rozliczani z każdej minuty pracy. A jak traficie na zły dzień szefa to będzie wam wyliczał ile procent waszego czasu stanowi kawa. Nie znam osoby która w tej firmie zwolniła się normalnie, albo każdy uciekł ale zwalniał się z hałasem. Warunków współpracy nie jest nikt wstanie wytrzymać.

Janusz

Firma Elektromedia Jakub Hełka w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Joanna

Jak tak czytam jedną z ostatnich sugestii to się zastanawiam czy faktycznie była słuszna a jeśli tak to czy wdrożona? Czy obecnie pracownicy otrzymują wypłaty zgodnie z kodeksem w adekwatnej do pracy wysokości? Ile ta wysokość wynagrodzenia powinna wynieść?

Edward

Proponuję aby pracodawca płacił pracownikom jak się należy za wykonaną pracę a nie dawał na umowie najniższą a z pod stołu resztę jakieś ochłapy nazywane premią. Omijać i nie składać CV. Szkoda waszego czasu bo tego osobnika nie.

Lidia

Hej, mąż chce podesłać swoje cv, czytamy wasze opinie i ciekawi nas, czemu zdania pracowników są aż tak podzielone?:) Ile mniej wiecej mozna zarobić w firmie?

Koleżanka
@Lidia

Jeśli mąż szuka pracy powinien spakować się i wyjechać za granicę. Jeśli Pani myśli że za 3tys może z umową o pracę utrzyma rodzinę to życzę powodzenia.

Joanna
@Koleżanka

I to naprawdę już faktyczna całość jakiej można się tutaj dorobić? Kompletnie nic ponad to?

trtry

dziwią mnie te komentarze osobiście polecam pracę

Bronisław
@trtry

Dobrze że bronisz swojego zdania jeśli jesteś zadowolony z pracy. Możesz napisać jakie są według ciebie plusy, bo samo polecam to trochę mało. Chce wysłać CV i każda rada będzie pomocna. Szczególnie ta dotycząca wypłat :)

rob
@Bronisław

Wypłaty dobre jak się zaangażujesz.

Wanda
@rob

premia od obrotu jest jakaś, o to chodzi ?

również polecam pracę

Fajno, jesteś kolejnym zadowolonym. Tylko czemu nie piszesz, dlaczego polecasz? Mój chłopak szuka pracy, będę wdzięczna, jak napiszesz, co tam takiego super jest. Może wypłaty? :)

Szczery

Jak tak czytam te opinie to proponuję aby osoby którym nie chce się pracować zostały na zasiłku. W każdej pracy jest jedna święta zasada :Trzeba pracować.

Polecam, pracuję jakiś czas, wszystko ok

jako

nie polecam firmy pana Jakuba

;))
@jako

Ciekawa opinia, nikt nigdy nie odszedł ani nikt nie został zwolniony ;)

Jako
@;))

Odeszło wielu ludzi a raczej (usunięte przez administratora)i nastepni odchodzą, rotacja pracownikow ogromna

Paw

Pracowałem krótki czas bo wyjechałem za granicę i teraz żałuję, że odszedłem. Pieniądze zawsze na czas, wszystko według ustaleń jak na początku a czytając te komentarze to raczej od ludzi, którzy nie nadawali się do pracy a do pobierania zasiłków

Rufi

Firma jak najbardziej ok, praca w dobrej atmosferze z fajnymi ludźmi

Szkoda słów, nie warto tracić czasu. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektromedia Jakub Hełka - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Elektromedia Jakub Hełka?

Zobacz opinie na temat firmy Elektromedia Jakub Hełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektromedia Jakub Hełka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektromedia Jakub Hełka
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wąska 1
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042