Adres: Henryka Sienkiewicza 16 lok. 4, 22-100 Chełm

NIP: 7151193354 REGON: 060488584

Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji i Neurologii Neuron Mierzwa Mariusz

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji i Neurologii Neuron Mierzwa Mariusz w miejscowości Chełm? Jeśli tak, to dodawajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z pracą u nich.

Zostaw opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji i Neurologii Neuron Mierzwa Mariusz - Chełm

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji i Neurologii Neuron Mierzwa Mariusz