Ewa Marcińczyk Galimatias

NIP: 5571261015 REGON: 302497768

Ewa Marcińczyk Galimatias

Opinie o Ewa Marcińczyk Galimatias

Filtruj opinie po kryteriach:

Wielu osobom szukającym pracy potrzebne są świeże informacje o firmie Ewa Marcińczyk Galimatias w mieście Trzemeszno. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych ciekawostek o tej firmie? Czekamy na twój wpis.

Zostaw opinię o Ewa Marcińczyk Galimatias - Trzemeszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Marcińczyk Galimatias

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.