Opinie o Robert Najsarek Indywidualna Praktyka Lekarska w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Robert Najsarek Indywidualna Praktyka Lekarska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Robert Najsarek Indywidualna Praktyka Lekarska o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Najsarek Indywidualna Praktyka Lekarska w Sanok

To gabinet? Ktoś przynajmniej pytał o to niedawno. Bo jeśli tak to czy przy rejestracji ktoś może pracuje? mama ma doświadczenie i po Sanoku będzie czegoś sobie szukać, dlatego wstępnie pytam

pacjent Nowy wpis

takim ludziom powinno odbierać sie prawo do wykonywania zawodu, z wielką łaską wyszedł zaspany obrzuony ze ktos mu sen przerwał, omijajcie szerokim łukiem bo na pomoc od tego czlowieka bedziecie czekac godzinami a na koniec jeszcze wam kaze isc do pielegniarki i powiedziec co ma wam podac bo ciezko mu wstac i wykonywac swoje obowiazki. (usunięte przez administratora)

Kornelia Nowy wpis

Witam czy praktyki są możliwe? Szukam ich dla siebie w Sanoku, z tego co czytam opinie pacjentów chyba są rozbieżne, dlatego dla potwierdzenia interesuje mnie ta związana ze współpracą zawodową. Czy jest ona obecnie możliwa?

Pacjent

Cham, gbur,przychodzi na dyżur z opóźnieniem 30 minut i oburzeniem bo jest dużo pacjentów. W pół godziny rozładowuje kolejkę wszystkich "uzdrawiając". Dzieci z wysoką gorączką odprawia z kwitkiem. Jak ma pracować za karę niech nie bierze dyzurów za które mu płacą. Każdy chciałby przyjść do pracy, wyspać się i zgarnąć za to pieniądze..

ola Nowy wpis
@Pacjent

byłam przyjeta z dzieckiem. był miły zbadał moje dziecko dokładnie. a jego diagnoza sprawdziła się w 100 procentach

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Robert Najsarek Indywidualna Praktyka Lekarska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Sanok

Dziwna sprawa ale znikają złe opinie .było ich wiele więcej. Gdzie one są?

Alicja
@Sanok

Więcej? A były może wulgarne? Bo to też może mieć znaczenie. Twoja opinia również jest negatywna?

Pacjentka

Zero zainteresowania pacjentem. Niekompetentny nie polecam...

Pacjet

Pan doktor z łaską przyjął starszego człowieka w szpitalu na nocnej i świątecznej opiece. Człowiek bez powołania do zawodu.

Pacjent

Omijać , niekompetentny niemiły wręcz chamski, odmówił udzielenia pomocy i konsultacji potrzebującemu pacjentowi na SORZE nawet nie wyszedł zza biurka. Pan "doktor" powinien przypomnieć sobie przysięgę Hipokratesa . Takim ludziom należałoby zakazać wykonywania zawodu.

Irena
@Pacjent

Ciebie to spotkało? Przykro mi bardzo... Nie wiem, może trzeba to gdzieś zgłosić? Tylko gdzie...

Julia
@Pacjent

po dzisiejszej sytuacje która miała miejsce na SOR z udziałem PAŃ pielęgniarek oraz PANA doktora wyżej wymienionego zgadzam się całkowicie z opinia. Tata z urazem nogi nie został zbadany, odmówiono udzielenia pomocy, nazwano go kłamcą, wystawiono skierowanie RTG z błędnym nazwiskiem i adresem zamieszkania i z wielkim hukiem odesłano do domu tylko dlatego ze uraz powstał 2 dni temu a objawy i duże dolegliwości bólowe nasiliły się w dniu dzisiejszym

Alicja
@Julia

Chyba nie rozumiem zależności pomiędzy tym, co napisałaś w ostatnim zdaniu. Co z tego kiedy ból się zaczął? Skoro widać, że ma uraz to tego się nie leczy po prostu?

@Pacjent

bo tak jest jak w opisie

@Pacjent

jak można się z panią , panem skontaktować ?

MieteK

Zwykły (usunięte przez administratora) Z ciśnieniem krwi 210/160 powiedział że to normalne bo jesteśmy w górach i każdy ma wysokie ciśnienie! Imbecyl straszny, takiego debila jeszcze nie widziałem! Powiedział że za dużo papierosów wypaliłem będąc nieświadomy że Ja nie palę wogóle!

Pacjent

zgadzam się w 100% z opinią wyżej napisaną i proszę ludzi o pisanie jak jest .wiecznie zaspany wiecznie się czeka godzinami w moim przypadku nawet go nie widziałem kazał pielęgniarce podać mi tabletkę po prawie 3 h pielęgniarka powiedziała że pan doktor nie zejdzie bo więcej już mi nie może nic podać w drodze do domu niestety już nie dojechałem skończyło się paraliżem nóg i wyciąganiem z samochodu mnie przez ratowników i oczywiście szpital w szpitalu leczony dzięki Bogu nie przez pana w/w po około 4 dniach stanąłem na nogi .wiem że sporo ludzi ma taką samą opinię a nawet i gorszą więc piszcie , nieprzyjemny , niesympatyczny mrukowaty jeśli już kogoś przyjmie to z łaską i złością o kulturze nie wspomnę brak jakiego słowa dzień dobry czy do widzenia . nie polecam

Pethalouda
@Pacjent

Ponad wszystko brak człowieczeństwa. Opryskliwy,lekceważący ton głosu. Nie powinien być lekarzem. Nigdy nie szukajcie u niego pomocy bo i tak jej nie otrzymacie.

@Pethalouda

jest nas takich tysiące tylko ludzie boją się o tym pisać bo to właśnie Podkarpacie .

Pacjent

ludzie piszcie i nie bójcie się bo wiem że nie jednego skrzywdził .może poza tym forum jakoś się spotkamy i zrobimy coś żeby odpowiedział za swoje winy,zachowanie i lekceważenie pacjenta ( o ile go przyjmie ) mam nawet nagranie medyka który o nim mówi że on ma wyje... na pacjenta często przebywa w domu zamiast w szpitalu jak ma dyżur ( pewnie dla tego nie jeden czekał po 3h na niego albo w ogóle nie został przyjęty ) padają tam też dużo gorsze słowa

Pacjent

Miałam pecha trafić na tego pożal się Boże człowieka. Proponuję nie zgłaszać się na dyżury w nocnej opiece zdrowotnej skoro to taki problem dla Pana obsłużyć pacjentów. Ludzie potrzebują lekarzy którzy składali przysięgę Hipokratesa a nie hipokryty. Byłam 5... Czekałam ponad 4 godziny po to by dostać receptę na leki które nawet aptekarka stwierdzila, że mi nie pomogą i bym rano udała się znowu do lekarza... W trakcie mojej wizyty została zamówiona herbatka w innym pomieszczeniu... A na korytarzu czekało kilka matek z małymi dziećmi... Człowiek wyniosły, mściwy pozbawiony uczuć wyższych w tym empatii. Nie pozdrawiam...

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Najsarek Indywidualna Praktyka Lekarska - Sanok

• Jak się pracuje w Robert Najsarek Indywidualna Praktyka Lekarska?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Najsarek Indywidualna Praktyka Lekarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Najsarek Indywidualna Praktyka Lekarska?

Robert Najsarek Indywidualna Praktyka Lekarska
  • Jagiełły 14