Pöyry Forest Industry Sp. z o.o

Łódź

Opinie o Pöyry Forest Industry Sp. z o.o

inka

z tego co wiem to indywidualne osoby też są przyjmowane, zwłaszcza do tych projektów z zakresu ochrony środowiska :)

atom

Będą projekty będzie praca, ale nie kasa! W żadnej Łódzkiej firmie (która zajmuje się wyłącznie trzepaniem projektów) się nie zarobi. Stawki raczej z pułapu najniższej krajowej dla inżyniera. Kierownictwo dużo ładnie mówi, mało robi.

Juliet

Firma niestety utraciła swoją stabilność. Projektów jak na lekarstwo. W październiku zredukowano załogę o ok 15%, co zdecydowanie zburzyło jej zaufanie u swoich pracowników. Dzisiaj niemalże każdy szeregowy pracownik szuka nowej pracy... W chwili obecnej odradzałbym podejmowanie pracy w tej firmie, myślę że 2013 będzie decydujący w temacie przetrwania Poyry na polskim rynku usługodawcy projektowego, a co za tym idzie jako pracodawcy.

W zupełności zgadzam się z tym co powyżej. Ze swej strony dodam, iż łamanie oraz nadinterpretacja przepisów prawa pracy nie są im obce. Brak zdyscyplinowania pracowników poprzez kierownictwo, niska jakość produktów końcowych - projektów.

hmmmmmm

Praca stabilna lecz małopłatna. brak premii brak bonusów brak trzynastek itp itd. nadgodziny niepłatne(do odbioru). Napewno nikogo nie wyrzucą tu ludzie odchodzą sami ze wzgledu na pensje. typowa korporacja. wszytkie działania szablonowe - schematyczne. ZA to bardzo fajni ludzie. atmosfera na piątke reszta miernota.

Zostaw opinię o Pöyry Forest Industry Sp. z o.o - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pöyry Forest Industry Sp. z o.o