counter
1 4 19 5 1
Ela

To szajs jakiś ta firma - żenada

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy dlatego że bałagan .chaos. banda niekompetentnych ludzi zaczynajac od dyrektora i idąc w dół brygadziści to klapa szczególnie na magazynie masa nowych pracowników z łapanki nie miejscach zielonego pojęcia o specyfice tej pracy .( Może że dwie lub trzy osoby się znają na tym co robią reszta to tylko 8 godzin i do domu ) naprawdę szkoda nerwów a kasa wcale nie powala .wprowadzono ostatnia nawet czytniki magnetyczne żeby wyjść do WC trzeba się odbić bo drzwi zamknięte

Kordian

Niepokojące informacje zostawiliście na forum a może trzeba rozmawiać o tym w firmie?

@Kordian

Oczywiście że niepokojące w tej firmie nikt nie patrzy na opinię pracownika liczy się kasa

Marek

@xxl dlaczego jej nie polecasz ?

Józef
@Marek

Pracowniki to pijaki ukraince kto by tako firmę polecał a kierownictwo to jakies (usunięte przez administratora)

@Marek

Bo ta firma schodzi na psy z miesiąca na miesiąc jest gorzej

Xxl

Niepolecam nikomu tej firmy

Aleksandra
@Xxl

Dlaczego? :/ Czy mogłabym poznać jakieś uzasadnienie odnośnie tego, dlaczego Twoja opinia o Gorbi jest negatywna?

@Aleksandra

To proste traktują pracownika jak czarnucha np: żeby wyjść do WC trzeba odbić kartę .starzy pracownicy a jest ich coraz mniej się zwalniają bo mają dość więc coś jest nie tak w tej firmie .jeszcze do września 2020 bym polecał pracę w tej firmie ale teraz już nie szkoda nerwów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zorro

Ta firma, to rzeczywiście wielka lipa...Ukrainiec Bazar zgrywa cwaniaczka...Owsik,szaleje na magazynie...Taki kiero,do zwolnienia się kwalifikuje...Niekompetentny kiero.Zwalniają rzeczywiście jak ktoś pisał, pod byle jakim pretekstem...Obiecują gruszki na wierzbie i kokosy...A tu nic z tych rzeczy.Żeby pracować na jakiejś maszynie,to trzeba być wazeliniarzem albo kapusiem..."Behapowiec" w firmie to już kompletna pomyłka...Ogrom dowodów na łamanie BHP w firmie...Np.odśnieżanie dachu BEZ WYMAGANYCH ZABEZPIECZEŃ OCHRONY OSOBISTEJ, odśnieżanie dachu w sandałach roboczych...(śniegu po kostki...) Generalnie,w firmie gołym okiem widać, bałagan, chaos,niekompetencję niektórych...

Ela

To szajs jakiś ta firma - żenada

Aleksandra
@Ela

Po czym oceniasz w taki sposób firmę? Czy jesteś pracownikiem czy klientem? W swoim wpisie praktycznie nie zawarłaś żadnych informacji, które wytłumaczyłyby dlaczego masz właśnie takie zdanie o Gorbi Piotr Garbacz. Wyjaśnij proszę.

Jaś

Ta firma to jakieś (usunięte przez administratora) spodobasz się. Kierownikiem to popracujesz a jak nie badziesz luzal im tyłka to ci podziekujo materiał też nie. Jest z pierwszej pulki za te pieniądze to by się mogli bardziej postaracy

Xyz

Firma to jakaś szajka cwaniarstwo ,alkoholizm na wyjazdach .Frajerom wciskają terasole za duże pieniadze .FIRMY NIE POLECAM

Anna

Firmy NIE POLECAM. Pracownicy lubio sobie wypić na montażu

Rys

Firma ma. w (usunięte przez administratora) ludzi. koronowirus atakuje a tam całe zgromadzenie ludzi pracuję w (usunięte przez administratora) mają. ludzkie zdrowie. Co za ludzie kupują te terasole (usunięte przez administratora) warte

Anastazja

Sprzedajo szajs w Internecie można kupić lepiej wykonane i za. Mniejsze pieniądze

Zawiedziony firmo gorbi

Firma liczy się tylko że swoim ego nie liczy się nowi pracownicy po miesiącu czasu ubrań roboczych nie można się doczekać nie można mieć swojego zdanie potrafiło wyrzucić za nic właściwie z pracy. Czasami nawet trzeba się tłumaczyć że poszło się do łazienki i (usunięte przez administratora) na Kasię

Nie sądzisz, że już za długo nie pojawił się tutaj żaden komentarz o firmie Gorbi Piotr Garbacz w mieście Lublin? Dodaj swoją opinię na temat tej firmy i napisz nam jak się obecnie w niej pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Gorbi Piotr Garbacz - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad