Zakład Fryzjerski Kokoszka Elżbieta

Adres: Ks. Jana Rudnickiego 5, 21-311 Biała Podlaska

NIP: 5381455153 REGON: 060635980

Zakład Fryzjerski Kokoszka Elżbieta

Opinie o Zakład Fryzjerski Kokoszka Elżbieta

Czy ktoś z Was pracuje w firmie Zakład Fryzjerski Kokoszka Elżbieta w mieście Biała Podlaska i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy? Czekamy na nowe info. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw opinię o Zakład Fryzjerski Kokoszka Elżbieta - Biała Podlaska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Fryzjerski Kokoszka Elżbieta