CPL Poland

Toruń

CPL Poland

Opinie o CPL Poland

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karolina

@yt a sam może już się zdecydowałeś wybrać na rozmowę do CPL Poland i wiesz czy są terminowi jeżeli chodzi o wypłaty. Bo nie zawsze to musi być oczywiste, różne są firmy i różnie traktują klienta, ale na tym wątku chcemy się dowiedzieć jak traktuje pracownika firma CPL Poland.

yt

W sumie tacy operatorzy wózka widłowego czy maszyn sklejających mogą rzeczywiście liczyć na rozsądne zarobki. Zastanawiam się tylko czy wypłata jest terminowa, bo chyba nikt o tym nie wspominał, a w takiej branży to oczywiste jest, żeby musiała być na czas.

Zostaw opinię o CPL Poland - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CPL Poland