Opinie o Auto Części Janów Michał Świątek w Janów Lubelski

counter
1 2 14 5 1
Grzesiek

Kupiłem silnik. Specjalnie wybrałem ten najdroższy. Silnik to jedna wielka porażka. Wycieki oleju z każdego możliwego miejsca zużycie oleju między zero pięć a l1 litr na 100 km do tego silnik Wył miał być z przebiegiem 130 000 km po wymianie rozrządu niestety okazało się to jedną wielką nieprawdąPo wielu prośbach wymienili mi silnik na drugi miał być wybrany ten najlepsze po zamontowaniu okazało się że silnik jest uszkodzony i wymaga naprawy także muszę zapłacić za dwa razy Montaż raz wyjęcia dwa razy komplet oleju w filtrów uszczelniacze samochód jak był niesprawny tak jest niesprawne Wnioski pozostawiam do przemyśleń A potencjalnym klientem tej firmy Firma nie poczuwa się do odpowiedzialności za powstałe problemy

PowerWolf Nowy wpis
Klient

Kupiłem od tego gościa silnik do opla astry g 1.6 8v z16se. Silnik nie był tani, ale prawie najdroższy na allegro. Silnik dotarł do zakładu z pęknięta miską olejową. Powiedziałem mechanikowi żeby założył stara miskę. Po uruchomieniu silnik pracuje jak sieczkarnia. Silnik napewno nie miał przejechane tyle ile w ogłoszeniu. Koło napinające od rozrządu było bardzo wyrobione, a pompa wody cała zardzewiała. Jestem w szoku że w 2021 ludzie dalej oszukują na takich rzeczach. Aktualnie należało by znowu zapłacić mechanikowi, żeby wyjął silnik i odesłać go (1000+150). Jest mi poprostu smutno, że tyle zapłaciłem, a mój samochód dalej nie pracuje prawidłowo

12345 Nowy wpis
Klient

Nie polecam! Silnik miał mieć 120 rys przebiegu. Gość przysłała bez faktury i bez światła gwarancji. Jutro skaladalam zawiadomienie, bo towar nie taki, jak w aukcji allegro. Miał przyjść z oporzadzeniem, a przyszedł bez niczego! NIE POLECAM!

Grzesiek

Dorota
@Grzesiek

Jestwm w podobnwj sytuacji otrzymalam uszkodzony silnik

zen Nowy wpis
@Dorota

ja też

zen Nowy wpis
Klient

Silnik kupiony uszkodzony. Miał być dobry. Nie polecam absolutnie. Kasę zwrócono. Co z tego. Koszty a auto stoi dalej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marcin
Klient

(usunięte przez administratora)!!! Sprzedają zepsute silniki jak i części i nie poczuwają się w żaden sposób żeby oddać, zwrócić pieniądze.Sami dają gwarancję na miesiąc ale przestają później odbierać telelefony poczuwać się do winy. (usunięte przez administratora) sprawa w sądzie !!!

Maria
@Marcin

Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka nieprzyjemna sytuacja związana ze sprzętem kupionym od firmy. Napisałeś, że sprawa jest w sądzie. Czyli nie dało się na drodze porozumienia w żadnej sposób tego załatwić? Daj znać jak sprawa się potoczy dalej.

Igor

Liczyłem bardziej na opinie jaki jest ten pracodawca.. a tu sami klienci

Tonik

To forum pracownicze nie jest właściwym miejscem na uwagi dla klientów!

leris

Kupiłam pompę wspomagania bo moja zaczynała już szwankować ale jeszcze dawała radę. Postanowiłam kupić wcześniej, że jak moje pompa już całkiem zaniemoże, to nie będę się martwiła o część tylko wyjmę z garażu i mechanik mi wymieni. Pompy szukalam dobrych kilka dni bo nie jest to łatwa część do zdobycia i niestety znalazłam w Auto Części Janów. O dziwo moja pompa jeszcze 8 miesięcy dawała radę. Postanowiłam wymienić bo juz padła całkiem. Jak wymieniłam mechanik odpalił auto to pompa tak rzęziła jeszcze gorzej niz moja stara. Zadzwoniłam z reklamacją, to panowie byli dla mnie bardzo chamscy straszyli mnie rzecznikiem praw i policją i odłożyli słuchawkę. A tłumaczyli się ze oni wszystkie części sprawdzają.... kpina jak mogą sprawdzić czy pompa jest sprawna jak pochodziła z rozbitego samochodu. Zastanówcie sie 10 razy zanim cos od nich zamówicie. Opowiedziałam Wam mogą historie żeby Was ostrzec przed tą firmą.

Klient

Swego czasu potrzebowalam informacji na temat czesci do auta...zadzwonilam...spotkalam sie z kulturalnnym i profesjonalnnym przekazaniem informacji.Pozytywnie oceniam firme swiadczace Michala Swiatka.

TPU

Nie polecam! Chamskie podejście do klienta!

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała coś napisać odnośnie swoich spostrzeżeń czy czegoś nowego na temat pracy w firmie Auto Części Janów Michał Świątek w miejscowości Janów Lubelski?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Części Janów Michał Świątek - Janów Lubelski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad