Opinie o Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa w Rudnik nad Sanem

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa w Rudnik nad Sanem

Rodzina Matka i Syn Nowy wpis

I tak nikt pieniędzy nie odzyska A były grube pieniądze A efektów brak i potem cisza zero kontaktu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa?

elizabeth Nowy wpis

dzień dobry wszystkim widzimy że się głośno robi Witajcie jesteśmy z Krakowa i teraz już od dłuższego czasu jeździmy do bielska białej do bio-medica tam wypożyczenie generatora plazmowego wraz z częstotliwościami kosztuje 1700 zł/ miesiąc (30 dni) bardzo pozytywnie

bożenka Nowy wpis

A z tą sonoplazmą dobrze gadasz mam kupiłam rewelacja zrobi więcej niż Szastu sonoplazma ma 5200 programów z patogenami i 600 programów regeneracyjnych wykryje zabije nawet mutacje częstotliwości patogenów

Aplikowałeś do firmy Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
dagmar

szczerze lepiej sobie kupić sonoplazme 3 i mamy więcej programów i częstotliwości niż on i badamy sie w domu i robimy programy zabijające patogeny w domu sonoplazma kosztuje 30 tyś a tomek jak dorwie kogoś bądź rodzine to wyszarpie 50-60 tyś zl jest bardzo drogi za wyczyszczenie mojej córki chcial 52 tyś zl oszalal

milena

byłam u gościa no jest konkretny każdy patogen = choroba daje przykład onkologia wirus HTLV chłoniaka i białaczki nikt na onkologi nie jest zainteresowany wybiciem wirusa HTLV który generuje chorobe białaczkę lub chłoniaka onkologia lekarze są zainteresowani tylko podawaniem chemi i niczym innym i opowiadają bajki o genach itp itp wystarczy usunac wirusa i organizm wraca do zdrowia uważam że cała onkologia to paskudne żydostwo nastawiaone na zysk i depopulacje aha wszystkie choroby psychiczne u ludzi powoduje borelioza babeżioza i bartonella = psychiatryk choroba wirus epsteina bara wysołuje stwardnienie rozsiane ale nikt wirusa nie wybija parkinson alzhaimer to nagromadzenie metali ciężkich w mózgu itp aluminium ale nikt tego nie usuwa po co lepiej ludziom bezkuteczne leki dawać cała służba zdrowia to (usunięte przez administratora)

mercelder

witam byłem u pana tomka zczytał mi wszystkie moje patogeny które wywołuja choroby żaden lekarz by tego nie zrobił bo im tego nie wolno lekarze mi przepisywali różnego rodzaju leki potem coraz droższe ale pod inną nazwą ten człowiek usunął moję patogeny i choroby sie cofneły to nie jest nic kosmicznego on nie leczy on usówa patogeny a chorowa sie wtedy cofa wszystkie choroby biorą sie z patogenow trzeba tylko wywalic patogeny to jest cała filozofia ale lekarze tego nie robią bo im nie wolno!!!!!!!!!!! po co pacjent ma być zdowy skoro może sie leczyć cale życie i płacić za to!! biznesss i tyleee

Krzsimir

Pan Tomasz Szast nie pomoże wam w żadnej dolegliwości. Jest autorem wymyślnego urządzenia, które nigdy nikomu nie pomogło, chyba że na zasadzie placebo. Nie mogę nazwać go (usunięte przez administratora) bo on nie (usunięte przez administratora) ludzi, nie twierdzi że jest lekarzem, nie pokazuje fałszywych dyplomów. Ale jednak żeruje na naiwności ludzkiej, co najgorsze, ludzi chorych i potrzebujących pomocy. I za to czeka go niepostykanie ciężka karma, lub nawet już go spotkała, a teraz odwdzięcza się ludzkości swoimi kłamstwami. Nie wierzcie mu, w niczym nie pomaga, to wyrafinowana gra człowieka, iluzja pomocy. Prawo nic z nim nie zrobi, sam jestem sobie winien, że kiedykolwiek mu zaufałem.

marfi

ten człowiek rewelacja !!! zjada wszystkich lekarzy na śniadanie!!! Ogólnie cała rodzina w końcu zdrowa po tylu latach chodzenia po klinikach pan Tomek zrobił robote którą żaden lekarz w polsce nie był w stanie!!!! polecam

Arsen
@marfi

To wierutne kłamstwo .Pan Tomek dba tylko o swoją kieszeń...

Klient
@Arsen

Możesz podzielic się swoją historią? Wybieram się do tego Pana właśnie....

Edyta
@Arsen

Chętnie się dowiem o co chodzi. Na podstawie czego masz takie wnioski? Pracowałeś u niego czy korzystałeś z usług? Jak możesz to powiedz cos więcej czemu nie polecasz.

Iwona
@Klient

Minął miesiąc, byłeś już może u niego czy zrezygnowałeś?

Klient
@Iwona

Byłem i zdecydowanie warto było pojechać. Żaden lekarz nigdy mi nie wyjaśnił tyłu kwestii związanych z moim zdrowiem

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa - Rudnik nad Sanem

• Jak się pracuje w Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa?

Tomasz Szast Biotom Firma Usługowo-Handlowa
  • Targowa 1