Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz

Filtruj opinie po kryteriach:

Sprostowanie
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Sprostowanie Pphu Alkado dziś czyli po 7 miesiącach po wyznaczonym terminie w końcu uregulowało należną zapłatę.

TakNie
Oszukany
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Gorzelnia Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz Kolejowa 2, 62-301 Marzenin Uwaga ostrzeżenie!!! Nie sprzedawajcie temu człowiekowi zboża czy tez kukurydzy! Gość jest nie wypłacalny 2018r od lipca nie zapłacił mi do marca2019r (8 miesięcy) za dostarczone mi zboże.Kilka razy byłem u gościa zawsze kłamie bez mrugnięcia okiem ze zapomniał zapłacić lub żona miała zapłacić i widocznie zapomniała i wyznacza termin ze zapłaci w tygodniu i nic nie płaci,Telefon gośc mój zablokował juz dawno abym czasem się nie upominał o swoją zapłatę.Policja mówi ze już doszły im słuchy o nim ze jest nie wypłacalny.Zostaje tylko oficjale zawiadomienie Policji i Prokuratury o popełnieniu przestępstwa oszustwa i sprawa znajdzie swój finał w sądzie.Dlatego ostrzegm innych!

Tak1Nie

neutralnanegatywnapozytywna
 Opinia

Rynek pracy bez tajemnic jest możliwy także w Polsce. Zacznij go tworzyć jak teraz. Dodaj szczerą opinią na temat firmy Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz w mieście Marzenin jako pracodawcy. Twój komentarz ma znaczenie.

TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz - Marzenin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pphu Alkado Kazimierz Zaborowicz

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.