Dawid Ożóg Helpik

2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Dawid Ożóg Helpik

Kuba Nowy wpis
Były pracownik

Jako były pracownik mogę wyrazić się o firmie pozytywnie. Praca zdalną była dobrze zorganizowana, kontakt z przełożonymi też dobry. Wszystko w porządku, polecam firmę jako miejsce pracy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dawid Ożóg Helpik? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Yiktok
Były pracownik

Zawsze było to dla mnie smutne jak tam pracowałam, że te same osoby miały kilka różnych staży, a nigdy wymarzonej umowy ze stawką minimalną.

TerraNova Nowy wpis
Były pracownik
@Yiktok

Życie. Ja też tam pracowałam i miałam dokładnie to samo. Plus chcąc nie chcąc słyszałam, że przez przypadek wnioski o staże pracodawca wysłał do kilkunastu urzędów naraz. Zero poszanowania wobec pracownika.

Jakub Nowy wpis
@TerraNova

Przecież staż kiedyś musi się skończyć i trzeba dać normalną umowę. Ty ile czasu byłaś na stażu? Te miałaś kilka takich umów?

Megi
Były pracownik

Polecam pracodawcę. Uważam, że jest w porządku.

Ewa
@Megi

Naprawdę tak uważasz? Bo widzę że opinie tu różne o tej firmie. Skoro polecasz to może napiszesz za co? Zarobki sa ok?

Ola
Były pracownik
@Ewa

Fakt różne opinie... W każdej pracy da się fajnie i miło pracować. Powtórzę pracować!, jeśli jest się leniem to żaden pracodawca nie będzie płacił za siedzienie . W kwestii zarobków szczerze mówiąc doceniają dobrą pracę ,ale jak coś przysłowiowo zawalisz to i opieprz dostaniesz. Ogólnie polecam .

Natalia
@Ola

z tym zwróceniem uwagi, o którym teraz piszesz to w słonym kontekście się kończy czy również czyjeś zarobki w pewnych sytuacjach mogą tutaj ucierpieć? Jeśli tak to jakich?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Dawid Ożóg Helpik w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko SPRZEDAWCA W SKLEPIE MEDYCZNYM . Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Mateusz Lewandowski
Były pracownik

Bardzo polecam pracodawcę jakim jest Pan Dawid, przez cały okres naszej współpracy każdy problem jaki się pojawił na naszej drodze został fachowo rozwiązany. Pracownicy Pana Dawida nauczyli mnie wielu przydatnych rzeczy

Krystian
Klient

Bardzo polecam. Oferują bardzo szeroki asortyment, wszystko w jak najlepszym porządku.

Sylwia
Klient

Produkt spełnia wymagania i jest najwyższej jakości. Przesyłka w terminie. J

Jacek
Klient
@Sylwia

Rzeczywiście produkty są bardzo dobrej jakości... Sam jestem klientem i nie narzekam.

Jacek
Klient
@Sylwia

Sam jestem klientem i rzeczywiście produkty są bardzo dobrej jakości. Polecam firmę

Gog
Klient
@Jacek

Rzeczywiście nie ma się do czego przyczepić. Wszystko gra

MateoT
Były pracownik

Ta firma Helpik24 zwalnia osób niepełnosprawni i niesłyszących. Nikt nie szanuje w naszym środowisku.

Natalia
@MateoT

Serio zwalnia? A jak już to podają jakiś powód? Bo tak bez argumentu to raczej niemożliwe żeby tak robili. Ciekawe w czym rzecz?

Jaaa
Były pracownik
@MateoT

Bo tam pracowałem i wiem, jak tam jest

Natalia
@Jaaa

Tak? To znaczy jak?

Lol
Klient
@Natalia

Zwolnić można bez powodu na dzień dzisiejszy, jak jest umowa na czas określony.

Natalia
@Lol

Określony? Na rok czy na ile?

Jaaa
Były pracownik
@MateoT

Pracowałem tam

Jakub
@Jaaa

Rozumiem już to pisałeś. Jesteś jednym z tych zwolnionych? Wszyscy pracownicy muszą mieć stopień niepełnosprawności żeby zostać przyjętym?

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dawid Ożóg Helpik?

Byly pracownij
Były pracownik
@Pytanie

Ożog wykorzystuje osoby niepełnosprawne. Obiecuje im umowę, a tak naprawde każe szukać kolejne staże gdy ich się nie znajdzie ( oczywiście na własną rękę trzeba szukać przez fundacje) zwalnia. Każe siedzieć 8-16 i robić syzyfową prace szukając rajstop i wiecznie ma fochy. Praca za 1000 zł. Dno... nie polecam. Ożog to dno

Byly pracownik
Były pracownik

Wykorzystują tam niepelnosprawne osoby. Oferują ofertę pracy, ale nie umowę o pracę tylko za pośrednictwem fundacji, która płaci zaledwie 1000 zł na rękę, a trzeba robic po 7 lub 8h dziennie to jest kpina. Ten niby szef sklepiku mówi, że dostanie się umowę o pracę po stażu i koloryzuje jakim się jest dobrym pracownikiem, a tak naprawdę nie daje tej umowy i oczekuję od pracownika niestworzonych rzeczy i wykorzystuje osoby niepełnosprawne. Trzymać się z dala od niego.

Natalia
@Byly pracownik

A co tak konkretnie się robi przez te godziny tutaj?

Stażysta
Były pracownik

Nie polecam, 3 miesiące stażu i koniec

Halina
@Stażysta

A to nie jest tak, że po stażu muszą zapewnić Ci umowę na conajmniej 3 miesiące?

Fearless
Były pracownik
@Halina

Ja dopiero po drugim stażu dostałam UoP. Dodam, że między jednym a drugim była kilkumiesięczna przerwa. Podejrzewam, że był to staż z instytucji innej, niż Urząd Pracy, stąd taka decyzja

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Dawid Ożóg Helpik w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kinia
Pracownik

Ja jestem zadowolona. Dużo nowych rzeczy się nauczyłam, poza tym praca zdalna ze względu na moją niepełnosprawność to idealne rozwiązanie.

Bromberg
Były pracownik
 Pytanie
@Kinia

Nikt nie przeczy, że można tam się czegoś nauczyć. Pytanie - czy tylko na tym się skończyło, jedynie na obietnicach umowy o pracę po krótszym bądź dłuższym stażu? Z perspektywy czasu muszę też powiedzieć, że nie ma też co przeceniać tej wiedzy zdobytej w Helpiku. Bo co tam taki pracownik zdalny robi? Jakiś prosty excel bez formuł, opisy, usuwanie wiecznie znalezionych błędów, dodanie produktu? Chryste - przecież tego idzie się nauczyć, a nawet więcej, po wykupieniu pierwszego lepszego kursu z internetu. Uważam, że osoba niepełnosprawna musi się szanować (jak każdy zresztą). Co to znaczy? Przede wszystkim nie traktować rzucenia ochłapów, za stażowe 1200zł, lub 2000 (jak się poszczęści) jako niewiarygodną szansę, po której powinno się łaskawie "wybawiciela" całować po stopach. A czymś takim, takim ochłapem, jest praca w Helpiku. Jak ktoś jest dobry, wierzy w siebie, nie daje z siebie robić osoby bardziej niepełnosprawnej, niż się jest, nie daje się wykorzystywać pod pretekstem pomocy - to sobie poradzi na otwartym rynku pracy, w bardziej przyzwoitych firmach.

Wanda
@Bromberg

Czyli, Twoim zdaniem, praca w Helpiku nie jest odpowiadania dla tych, którzy są nieco ambitniejsi i chcą nieustannie się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje zawodowe? Wiem, że firma umożliwia pracę osobom niepełnosprawnym, powiesz, czy wiele takich osób tam pracuje? Nadal w ogóle tam pracujesz, czy może już postanowiłeś poszukać jakiejś innej pracy?

Fearless
Były pracownik
@Wanda

Autorowi chodzi o to, że praca w Helpiku na dobry początek jest okej, ale na dłuższą metę może stać się dla ambitniejszych osób nieco monotonna, mało twórcza

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Dawid Ożóg Helpik? Można dołączyć rodzinę?

Mendoza
Klient
 Pytanie
@Pytanie

Jaki pakiet medyczny?

Wanda
@Mendoza

No właśnie - ja też chętnie bym się dowiedziała, czy firma Helpik w ogóle oferuje pracownikom jakiś pakiet medyczny. @Mendoza, jesteś może tam zatrudniony? Jeśli tak, to byłoby naprawdę super, jakbyś napisał coś więcej na temat warunków, jakie zapewnia Wam ten pracodawca.

I co zrobisz, nic nie zrobisz
Były pracownik
 Pytanie
@Wanda

Wanda, jestes modearatorem, czy co? Helpik zatrudnia stazystow, to nawet nie jest umowa o prace. Nie ma zadnej motywacji pozaplacowej, moze jedna osoba na kilkaset dostanie propozycje pracy za minimalna krajowa i tyle.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Dawid Ożóg Helpik?

2
Bromberg
Były pracownik
@Pytanie

Pfff... W czasie gdy pracowałem, najniższa krajowa, może niewiele ponad to. Nie powinno to się aktualnie zmienić. Śmieszne pieniądze, co tu ukrywać. W obecnej pracy, na tym samym stanowisku, mam blisko 700zł więcej, ale co najważniejsze - dobrą szefową, (niesfrustrowaną życiem!), UoP na czas nieokreślony już po miesiącu, regularne premie. A to też sklep internetowy... Na pierwszą pracę, pierwsze doświadczenia zawodowe - Helpik jest okej. Ale jak się ma w drodze potomka i narzeczoną, tak jak ja, to trzeba się szanować.

Dawid

@titu co nie, nie warto się starać tam o prace ?

Write
@Dawid

Nie udostępnia narzędzi do pracy zdalnej, pytanie było pod spodem.

I co zrobisz, nic nie zrobisz
Były pracownik
@Dawid

Dawid, isc na trzy miesiace stażu zawsze mozesz. Pytanie - czy chcesz zdobyc trzy mce doswiadczenia i to ma byc Twoj pierwszy raz w pracy, czy jednak masz inna sytuacje. Jesli inna, to rozwaz tez lepsze mozliwosci. Szkoda sobie robic nadziei.

Hazel2015

Nie polecam sklepu ani pracodawcy. Sprzedawane maseczki sa rzekomo wielokrotnego uzytku a wcale tak nie jest. Dodarkowo pracodawca obiecuje gruszki na wierzbach i umowe o prace po czym po zakonczeniu okresu stazu zostawia Cie z niczym :)

2
Pytong
@Hazel2015

Nie no jak to z niczym? Z satysfakcją straconych paru miesięcy życia ¯\_(ツ)_/¯

Exworker
@Hazel2015

Niestety to prawda, ta firma to (usunięte przez administratora) A szkoda, gdyż sam rodzaj wykonywanej pracy, oferowanej przez tę firmę jest ciekawy. Gdzie czegoś można się nauczyć. M.in.: Zostawili kompletnie "na lodzie'' np. jedną osobę, która była uzależniona właśnie od pracy w tej firmie- Helpik. Właśnie dzięki nie- ta osoba miała zapewnioną kontynuację rehabilitacji (taki był m.in. jeden z warunków dalszej rehabilitacji, czyli: zachowana ciągłość stosunku pracy). Może kiedyś będzie lepiej u tego pracodawcy, zatem trzymajmy kciuki. Pozdrawiam

TUTU
Były pracownik
@Exworker

Przecież pracodawca nie jest instytucja charytatywną.

I co zrobisz, nic nie zrobisz
Były pracownik
@Exworker

Oni maja taki model biznesowy. Mnostwo pracodawcow albo wspolpracuje z jakimis fundacjami "pomagajacymi wejsc OzN na rynek pracy" albo wrecz zaklada sobie takie przybudowki do mielenia kasy z projektow. Może staż jest OK dla osoby bez jakiegokolwiek doswiadczenia i tyle. Od grafika/copy/socialmediowca na staż, na wejscie jest wymagany juz jakis warsztat pracy. Więc to żerowanie na desperacji. Polecam tylko ludziom ktorzy nigdy w zyciu nie pracowali albo mają dlugą przerwe w cv (np po wypadku i paru latach odzyskiwania zdrowia). W innych przypadkach - może byc różnie, to tylko trzy miesiace stażu, nie róbcie sobie nadziei.nie podoba sie - nie pidpisuj umowy, stazysta tez jest jej stroną.

I co zrobisz, nic nie zrobisz
Były pracownik
@TUTU

To tylko staz z fundacji, ktora jednak jest non-profit. Ludzie marudza, a sami podpisali umowe o staż.nikt nie stał im z toporem nad głową.

Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy Dawid Ożóg Helpik udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

1
TUTU
Klient
@Pytanie

Trzeba mieć swój komputer i swój internet.

Arek

Właśnie chciałbym tam pójść na staż, na jaki e-mail mogę wysłać cv?

Marcin
Pracownik
 Pytanie
@Arek

jaki staż typie XD po co? XD znajdz sobie normalną robote zarób 2x tyle co na stażu nie stacisz czasu w tej firmie i może po tych paru miesiącach będziesz miał pracę nadal a nie zostaniesz z niczym :) pozdro

TUTU
Klient
@Marcin

Lepiej poszukać normalnej pracy niż iść na staż na 3 miesiące max i zostać z niczym potem. Pracodawca obiecuje zatrudnienie po stażu, ale tak nie jest. Nieliczne jednostki zostają w firmie,

Osoba niepełnosprawna
Były pracownik
 Pytanie

Dzien dobry, Dzien Pracując u p. Ożóga , dużo zauważyłem , osoby niepełnosprawne które tam pracują bardzo się starają o to by tam pozostać i pracować!, nie kłamią nie (usunięte przez administratora) chcą pracować i zaistnieć , oderwać się od codziennego życia w swojej niepełnosprawności i obracać się w środ ludzi nawet online ! To naprawdę dużo dla nich znaczy ! Starają się z myślą zeby zostać i w jakiś sposób zaistnieć, pan Dawid obiecuje cuda , ludzie się starają i co..... i nic ? Trzy miesiące i do domu , tak działa.. (usunięte przez administratora)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Ożóg Helpik - Łańcut

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Dawid Ożóg Helpik?

    Zobacz opinie na temat firmy Dawid Ożóg Helpik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawid Ożóg Helpik?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawid Ożóg Helpik
Przejdź do nowych opinii