WKRA S.A.

Nowy Modlin

Opinie o WKRA S.A.

bemowo

no ok, rozumiem, ze w tym regionie ciezko o prace, tylko to nadal nie zmienia faktu że firma ta nie poszukuje ludzi do pracy teraz :(( a szkoda bo byłam mocno zainteresowana aplikowaniem do WKRA S.A.

Słowa kojarzące się z WKRA S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w WKRA S.A.: Najbardziej nie podobało mi się w WKRA S.A.:

Zostaw opinię o WKRA S.A. - Nowy Modlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WKRA S.A.