Adres: 20, 62-280 Skrzetuszewo

NIP: 7842027902 REGON: 634418579

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Manufaktura Kamieniarska Ce-Ha Cezary Czarnecki

Filtruj opinie po kryteriach:

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Manufaktura Kamieniarska Ce-Ha Cezary Czarnecki w miejscowości Skrzetuszewo. Czekamy na nowinki od pracujących.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Manufaktura Kamieniarska Ce-Ha Cezary Czarnecki - Skrzetuszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Manufaktura Kamieniarska Ce-Ha Cezary Czarnecki

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.