Fryzjerstwo Damskie Iwona Frąszczak

Adres: Kościuszki 6, 63-400 Ostrów Wielkopolski

NIP: 6221262730 REGON: 250595710

Fryzjerstwo Damskie Iwona Frąszczak

Opinie o Fryzjerstwo Damskie Iwona Frąszczak

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe info na temat firmy Fryzjerstwo Damskie Iwona Frąszczak w mieście Ostrów Wielkopolski, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw opinię o Fryzjerstwo Damskie Iwona Frąszczak - Ostrów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fryzjerstwo Damskie Iwona Frąszczak