Opinie o Ol-Bud Paweł Krzaczkowski w Wardyń

Ol-Bud Paweł Krzaczkowski
3 2 6 5 1
Zleceniodawca Nowy wpis

Partacz od wszystkiego do czego się weźmie!Dobre opinie to sobie sam pisze.Kto raz go weźmie to może tego żałować.Pojęcia nie ma ,kiepski pracownik.Zdecydowanie odradzam!

Tak1Nie2
Inwestor Nowy wpis
@Zleceniodawca

Cóż za wypowiedzi, korzystam z usług Pana Pawła i jestem bardzo zadowolony. Pewnie partacz z zleceniodawcy.

Tak2Nie
Aktualny zleceniodawca Nowy wpis
@Zleceniodawca

Proszę sprecyzować cóż spartolil Pan Paweł. Póki co u mnie bierze się za wszystko i nic nie psuje. Chyba ktoś nie chciał zapłacić albo konkurencja się boi. Nie pozdrawiam

TakNie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Ol-Bud Paweł Krzaczkowski? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

TakNie
Joanna

Polecam jestem 1000% zadowolona. Godny zaufania a te negatywne opinie to pewnie zazdrość . Polecam Ol-Bud Moje sugestie dla Ol-Bud Paweł Krzaczkowski: Oby tak dalej. Wszystko super. Lubię atmosferę w Ol-Bud Paweł Krzaczkowski za: Szacunek

Tak6Nie1

Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Ol-Bud Paweł Krzaczkowski w miejscowości Wardyń? Każda opinia się liczy, czekamy na Twoją opinie odnośnie pracy!

Tak1Nie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Ol-Bud Paweł Krzaczkowski - Wardyń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie