Opinie o Black Mole Trade Remigiusz Woźny w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Black Mole Trade Remigiusz Woźny. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Black Mole Trade Remigiusz Woźny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Mole Trade Remigiusz Woźny w Poznań

Pablo

UWAGA ,(usunięte przez administratora)! Jezeli chodzi o tą firme : UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ !! Nie moge znowu szczegółów napisać bo znowu mnie skasuja , ale jezeli ktos chcę szczegoly co tam sie WYPRAWIA to prosze o pozostawienie maila czy tel. Na pewno sie odezwe i wszystko opowiem. Nie dajcie sie koledzy kierowcy nabrać, szanujcie sie ,jezeli szkoda wam waszego zdrowia to z dala od tego pana, pozdrawiam

Kierowca Nowy wpis
@Pablo

Zbyszek ty skończony (usunięte przez administratora) przestań tu bzdury wypisywać. Jak jesteś taki odważny to chociaż podpisuj się imieniem i nazwiskiem a nie wymyślaj co kilka dni dennych nazw byłych pracowników.

Pablo Nowy wpis
@Kierowca

Jaki Zbyszek ??? Widze ktoś tu na siłę pribuje wybielać pana Remigiusza. Biuro ?? Kierowca ?? a moze kablująca kierowczyni Irenka ??

Irenka ??? Nowy wpis
@Pablo

Słuchaj No łbie ... od Irenki to trzy ch...e w bok , patrz na siebie i swoją (usunięte przez administratora) , jak Ci się praca nie podobała i Szefostwo to wy..... aj zabieraj zabawki i sio na inne podwórko (usunięte przez administratora) ... mnie w nic nie mieszaj , nie życzę sobie !!!! Podpieraj swoją opinie na własnych doświadczeniach !!! I nie spuszczaj się na odpisywanki bo mam wywalone co tam nabazgrzesz !!!! Wypowiedziałam się tylko dlatego ze inni normalni koledzy podesłali mi linka ze jeździsz po innych a gó...o wiesz !!!

Ktoś Nowy wpis

Odradzam pracę dla tego kogoś, nie spotkalem się jeszcze z taką pogardą dla kierowców, ten czlowiek tylko ładnie mówi i mydli oczy ze każdy mu może uwierzyć ze jest super gościu, ale prawda jest inna. Radzę omijać szerokim łukiem tego człowieka i jego firmy: BMT firma polska i KALA niemiecka z Hamburga. Krętacz jakich mało , razem ze swoim wspólnikiem niejakim Adamem. Uciekać!!

Pan

Nieuczciwy pracodawca , ma tylko ładnie gadane i mydlenie oczu przyszłym kierowcom, jaki to nie jesy fajny i jak to niby dobrze maja kierowcy w jego firmie. A tak naprawde to kłamstwa i totalny BRAK SZACUNKU. Obiecywanki tylko. Przymus podpisywania diet , których sie nie dostaje. itd , itp. Odradzam.

Były

Niestety wszystkie praktyki tego osobnika opisane tutaj w opiniach to szczera prawda. Pozdrawiam normalnych.

Firma Black Mole Trade Remigiusz Woźny poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Kierowca

Zbyszku M. pracowałeś tam krótko tylko dlatego że właściciel nie przedłużył z Tobą umowy jaką miałeś na czas próbny. Bardzo dobrze zrobił bo jesteś zwykłym łotrem co zresztą widać w Twoich opiniach które wszystkie pod różnymi nazwami tylko Ty tu wypisujesz. W żadnej firmie nie potrafisz zagrzać miejsca (w ubiegłym roku z tego co wiem 4 firmy) bo jesteś po prostu nienormalny.

Dreetek

Odradzam , odradzam odradzam. Ten czlowiek nie szanuje wogle kierowcow , ale za to ma ładne gadane i mydlenie oczu kierowcom wychodzi mu najlepiej. Do tego stopnia nie szanuje , ze jednego z chlopakow ktory pracowal u niego od poczatku w Hamburgu , zwolnił w dzien kiedy kiero zaczynał urlop. Wyobrażacie sobie to !!!! Szczyt pogardy. Radzę omijać

Pablo

Ma może ktoś wiedzę na temat firmy BMT Remigiusz Woźny? Pracowal czy pracuje ktos tam ?

Zostaw merytoryczną opinię o Black Mole Trade Remigiusz Woźny - Poznań

• Jak się pracuje w Black Mole Trade Remigiusz Woźny?

Zobacz opinie na temat firmy Black Mole Trade Remigiusz Woźny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Black Mole Trade Remigiusz Woźny
  • Zbąszyńska 34 lok. 19