Granitus

Marki

Opinie o Granitus

risu

Musisz dłużej popracować w tej firmie @anonim, żebyś dostał umowę o pracę, teraz czasem jest tak, że masz 6 miesięcy okresu próbnego i od razu dają umowę o pracę

chcialem kontener ale cene maja tak wysoka ze nie warto.

jes

zgadzam sie nie mozna sie z nimi do gadac jacys toporni umyslowo teraz tez na targach to traktoja klienta jak jak jakiegos nie doswiatczone go pierwszego leprzego [usunięte przez moderatora]

klient

Muszę zaprzeczyć opiniom o firmie Granitus. Ostatnio brałem tam towar kilka razy i miło mnie zaskoczyli ceną i szybkością realizacji. Nie dostrzegłem żadnych wad, także polecam.

KLIENT

nic na magazynie nie mają a oferują taki chłam że boli głowa. NIE BIERZCIE TAM TOWARU !!!!

anonim masz racje w szczególności obsługa,jeden zajęty drugi nie ma pojęcia co tam w ogóle robi. Rżną paniska [usunięte przez moderatora]. Wrócę jeszcze do [usunięte przez moderatora] nie mają oni za grosz inteligencji i ambicji.

ta firma to jakaś kpina

Zostaw opinię o Granitus - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Granitus