counter
5 35 46 5 1

Czy Pro-Door Justyna Pabich zatrudnia studentów?

Młody

Chciałbym u nich pracować, bo mam tam kolegę i ponoć jest super. Ogólnie fajnie działają. Obserwuję ich na FB.

Robert Nowy wpis
Klient

Same pozytywy. Bardzo dobre bramy i realizacja bez uwag. Kontakt na wysokim poziomie. Godni polecenia.

Jacek Nowy wpis
Klient

Obecnie poszukują serwisanta na Śląsku i w regionie. Dobre warunki.

Tak6Nie
Mexem Nowy wpis

Firma jest rzetelna, płaci na czas, dba o pracowników, inwestuje. Trzeba pracować i angażować się w rozwój firmy. Uczciwych się wspiera, nieuczciwych się nie chce, nie toleruje jak wszędzie. Kontakt z pracodawcą konkretny i otwarty. Nie ma atmosfery stresu, jest poczucie wsparcia i widzisz, że tworzysz coś ważnego. Zawsze można liczyć na wsparcie pracodawcy w trudnych sytuacjach.

Tak7Nie

Czy Pro-Door Justyna Pabich zatrudnia studentów?

prodoor@prodoor.pl
@Pytanie

Proszę przesłać swoją aplikację.

Paweł Pabich
@Pytanie

Rozwijamy się tak szybko, że co miesiąc nasze potrzeby personalne się zmieniają. Proszę pisać do nas. W obecnej chwili mamy pełny skład ale u nas zmienia się to co miesiąc. Proszę o CV i kontakt. Chcemy współpracować z fajnymi ludźmi.

Joasia
@Pytanie

Z tego co wiem to szukają teraz ludzi do działu serwisu który rozbudowują wiec możliwe ze również studentów ale nie wiem.

Melka
@Pytanie

Tydzień temu składałam cv i dostałam odpowiedz ze nie zatrudniaja teraz studentow. Kazali się odezwać we wrześniu

Klient ProDoor Nowy wpis
@Pytanie

W tej chwili szukają nowych serwisantów i Handlowców w Trójmieście, Lublinie i bodajże w zachodniej Polsce. Musisz się skontaktować z nimi bezpośrednio bo tylko obiło mi się o uszy, a zapamiętałem dlatego, ze w czasie COVID wszyscy tną etaty, a Prodoor odwrotnie.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BM

Niektóre osoby z tej firmy znam od kilkunastu lat z dobrej strony, kiedy pracowali jeszcze w Nassau (niestety ta firma została kupiona przez zagraniczny koncern). Skoro dalej razem pracują to myślę że w Prodoor pracuje im się tak samo dobrze. Firmę polecam bo Prodoor to taki stary dobry Nassau. Takich firm albo raczej takich ludzi już prawie nie ma. Ślę pozdrowienia dla Pana Tomka. Pozdrawiam BM

Marcin

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam firmę.

Obserwator
 Rekomendacja

Niesamowicie szybko i umiejętnie rozwijająca się firma w branży bramowej i przeładunkowej w Polsce. Albo stoi za nią duży kapitał albo świetna wiedza jak mądrze i szybko zbudować biznes bo realizują imponujące projekty. Możliwe, że jedno i drugie. Tempo rozwoju i obecności na rynku robi wrażenie. Rzetelna kadra i konkretny szef. Bardzo rzetelne podejście do biznesu. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Cieszę się, że to 100% polska firma.

Andrzej
 Rekomendacja

Świetna jakość bram i super ekipa montująca. Cena bardzo rozsądna za taką jakość. Następne bramy też będę brał u was. Powodzenia

Glen

Jak dotąd same plusy.

Adam

Wg mnie bardzo sympatyczna firma i tak samo sympatyczni pracownicy. Pozdrowienia dla całej doświadczonej ekipy oraz dwóch młodych wilków! :)

GW

Znakomita firma, sprawna, rzetelna, bezproblemowa. Widać, że im zależy na swojej pracy dlatego szczerze polecam!

Bartosz
@Młody

W takim razie po rozmowie kwalifikacyjnej koniecznie napisz tu, jak ona przebiegała! Jestem ciekaw jakich pytań można się spodziewać oraz jakie warunki proponuje pracodawca.

@Bartosz

Niestety nie dostałem tej pracy. Rozmowa z szefem firmy była bardzo miła i rzeczowa ale pracę otrzymał ktoś bardziej doświadczony w serwisie. Mimo to rozmowa była i cenię takich ludzi bo wiele razy składałem CV i nawet nikt się nie odezwał.

Dostawca
 Rekomendacja

Firma jest wiarygodna i wypłacalna. Sprawdzone na przykładzie naszej kilkuletniej współpracy. Rekomenduję.

Mogę polecić

Realizacja zadania wykonana sprawnie i terminowo. Dobry kontakt pomiędzy budową i wykonawcą. Cena adekwatna do jakości. W czasach niedoboru dobrych podwykonawców warto polecić.

Współpracująca

Polecam. Firma jest rozwijana szybko ale mądrze. Na pewno jest to ciekawe miejsce rozwoju dla specjalistów z tej branży. Z tego na ile zdążyłam poznać firmę i jej wyniki mogę stwierdzić, że praca tam jest dobrą okazją dla tych, którzy chcą rozwinąć się bardziej niż przeciętnie, co jest ściśle związane z wczesnym uczestnictwem we współtworzeniu i rozwoju firmy. Taka jest zaleta firm szybko rozwijających się. W rzeczywistości bowiem, podobnie jak w innych sferach życia (np. w sporcie) często wystarczy, by koncepcja biznesu, a zwłaszcza jej wdrożenie była tylko nieznacznie lepsza od pomysłu konkurencji. Te z pozoru skromne etapowe sukcesy składają się na ostateczny rezultat – pozostawienie konkurentów daleko w tyle.

Tak8Nie

Atmosfera jest mega dobra, ekipa świetna, istny przekrój dwóch pokoleń :) Warunki bardzo przyjazne. Miło zaczynać każdy dzień pracy :) Oby tak dalej!

Tak11Nie
Ewelina
@Pracownik

Cieszę się, że przyjemnie pracuje Ci się w Pro-Door. Rozumiem, że chwalisz firmę przede wszystkim za dobrą atmosferę i różnorodność wiekową pracowników. Zechcesz dodać swoją opinię na temat zarobków? To nie mniej ważny czynnik przy wyborze miejsca pracy.

@Ewelina

Warunki finansowe są bardzo dobre. Jest przyzwoita podstawa i system prowizyjny, jakiego nie mają inne firmy z branży. Ostatnio dzwoniła do mnie konkurencja proponując pracę ale kiedy podali warunki finansowe to rozmowa się zakończyła.

Ani mru mru
@Ewelina

Lepiej niż w dużej konkurencji, bez porównania.

Kierownik budowy

Kompletnie żadnych problemów przy realizacji swojego zadania. Wyjątkowo rzetelna firma i rzetelni ludzie. W obecnym czasie taki podwykonawca to rzadkość na budowie.

Tak6Nie
Architekt

Miło patrzeć jak ta polska, rodzinna firma rośnie w siłę. Obecnie trudno jest szybko rozwinąć prężne przedsiębiorstwo, a Panu Pawłowi idzie to w zadziwiającym tempie. Systematycznie przejmuje kolejnych najlepszych specjalistów z największych firm w branży. Bardzo ambitne wyzwanie dlatego wspieram całym sercem i życzę dalszych sukcesów.

Jacek C.

Porządna firma i porządne produkty. Są bardzo dobrze poukładani. Jest porządek i dyscyplina. To widać od samego początku. Bardzo mi się podoba ich praca. Moim zdaniem firma prowadzona dobrze i z "głową".

Onet TV
@Jacek C.

Potwierdzam. Fajne chłopy!

Marta

Przejrzałam ich stronę i zastanawia mnie tylko ich portfolio. Jak to możliwe, że w stosunkowo niedługim czasie działalności można pozyskać tylu kluczowych i znanych klientów? Jeśli to prawda to wyrazy uznania.

Paweł Pabich
@Marta

Pani Marto, jeśli firmę prowadzą specjaliści w swojej branży (10-20 lat doświadczenia i kontaktów) to takie portfolio jest wręcz typowe. Inną sprawą jest fakt, że rozwijamy się w atomowym tempie! :-) Zapraszam do kibicowania naszej firmie.

Tak12Nie
Witold
@Paweł Pabich

Skoro w firmie pracują tak dobrzy specjaliści, to zastanawia mnie, czy osoby niemające doświadczenia zawodowego również chętnie widziane są w szeregach firmy Pro-Door? Może chociaż istnieje możliwość odbycia stażu bądź praktyk, aby móc w przyszłości aplikować na specjalistyczne stanowiska.

Tak1Nie
Zaprzyjaźniony
@Witold

To nie jest wykluczone, ponieważ pracuje tam kilka bardzo młodych osób, które uczyły się tej branży od podstaw. Dwie z nich znam. Proszę próbować.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Door Justyna Pabich - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pro-Door Justyna Pabich
5/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kolejowa 57