Opinie o Zakład Elektroinstalacyjny El-Łuk Inż. Łukasz Kymona w Pszczyna-ćwiklice

counter
2 1 7 5 1
Totalnie niezadowolony Nowy wpis
Klient

Jeszcze raz ja. Przez przypadek nacisnąłem dwie gwiazdki. Powinno być zero gwiazdek.

Totalnie niezadowolony Nowy wpis
Klient

Jak wypowiadali się inni. Zaliczka wzięta i ciężko gościa złapać. Non stop kłamstwa. Budowa opóźniona przez niego o 3 m-ce. Zamontował antenę tvsat na ślimakach do styropianu. Antena spadła i wbiła się w nową elewację. Zniszczeń na kilka tysięcy złotych. Był ubezpieczony ale z franszyzą. Ubezpieczyciel wypłacił tylko część szkody. Resztę miał dopłacić ten Pan, ale kontakt się urwał. Muszę poprzez sąd ściągnąć z niego resztę pieniędzy. Totalna porażka. Jak macie innego elektryka to się cieszcie. Ja zapłaciłem mu za całą pracę, a niestety nie wszystko jest podpięte. Nie działa np. oświetlenie zewnętrzne i oświetlenie schodów wewnątrz domu. Tego nie skończył, a już chciał zaliczkę na alarm i kamery. Bezczelność jakich mało. I jeszcze chciał mnie naciągnąć na biały montaż, który był w cenie zgodnie z umową. I jeszcze jedno- w rozliczeniu do faktury okazało się, że wieszak do talerza tvsat sprzedał mi za 89 zł, a taki w Brico kosztuje 36 zł. Co tu więcej powiedzieć. Uważajcie.

Lenka Nowy wpis

Czy firma dba o rozwój pracowników?

Jozef Nowy wpis

Potwierdzam poprzednie Nieterminowy i ciągle zwodzi Dużo gada mało robi z tego wszystkiego

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

niezadowolony

Wykonawca nieterminowy, niesłowny, po wzięciu zaliczki kontakt utrudniony wręcz niemożliwy - unika klienta. Zaliczki na materiał bierze bardzo łatwo oddaje bardzo ciężko. Moje sugestie dla Zakład Elektroinstalacyjny El-Łuk Inż. Łukasz Kymona: Dotrzymywać ustalonych terminów.

Gal
@niezadowolony

Potwierdzam też miałem kontakt z tym fachowcem w 2019. Robota dobrze zrobiona ale znika w trakcie i nie ma kontaktu. Ogólnie przestrzegam. Nie polecam

Cześć! Ktoś z Was - zatrudnionych wie jak teraz wygląda praca w firmie Zakład Elektroinstalacyjny El-Łuk Inż. Łukasz Kymona w miejscowości Pszczyna-ćwiklice?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Elektroinstalacyjny El-Łuk Inż. Łukasz Kymona - Pszczyna-ćwiklice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad