Zbigniew Czarnik F.H.U. Koliba

Adres: Beskidzka 77, 34-335 Korbielów

NIP: 5491015225 REGON: 070571550

Zbigniew Czarnik F.H.U. Koliba

Opinie o Zbigniew Czarnik F.H.U. Koliba

Filtruj opinie po kryteriach:

Co słychać w firmie Zbigniew Czarnik F.H.U. Koliba w mieście Korbielów? Czekamy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Zbigniew Czarnik F.H.U. Koliba, który ma jakieś informacje?

Zostaw opinię o Zbigniew Czarnik F.H.U. Koliba - Korbielów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbigniew Czarnik F.H.U. Koliba

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.