TRAXI

Opinie o TRAXI

Moeckok7

Bardzo lubię firmę traxi tam czułem się spełniony Jeży to spoko gość chciałbym tam wrzucić

onika

bo pracujesz pierwszy miesiąc:)))

ktoś

Jeśli ktoś szuka opinii o tej firmie to chętnie jej udzielę. DNO. Pieniądze nie wypłacane na czas a sukcesem jest jeśli w ogóle zostaną wypłacone. Składki pracowników do Zus-u nie odprowadzane juz od kilku lat. Wielu byłych pracowników musi się sądzić z firmą o odzyskanie zaległych pensji i mimo korzystnych wyroków pieniądze są nie do odzyskania. Oczywiście zatrudnienie na najniższą krajową a reszta "pod stołem". I jakkolwiek byś się nie starał i dobrze pracował to w oczach "prezesa" jesteś zwykłym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Jani

Polecam. Praca ułożona, pieniądze na czas.

PUNKTR

NIEWYPŁACALNA ,NIEROZWOJOWA ,NIESTOSUJĄCA SIĘ DO ŻADNYCH OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW.KŁAMSTWO , [usunięte przez administratora],I NACIĄGANIE TO ICH DOMENA.

Słowa kojarzące się z TRAXI (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako umiarkowany... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .kolerzeńscy.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w TRAXI: Najbardziej nie podobało mi się w TRAXI:

Zostaw opinię o TRAXI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRAXI