Opinie o Duet Centrum Małgorzata Matusik-Niemiec w Katowice

counter
1 2 5 5 1
Rozczarowany Nowy wpis
Klient

U mnie podobnie, mimo że kryteria podałem to miasto ponad 600 tys. mieszkańców, nie dostałem ani jednej propozycji z miasta z którego tylko mnie interesowały propozycje Pań, czyli mija miesiąc od wpłacenia pieniędzy, sprawą już się zajmuje kancelaria prawna ponieważ jest wiele nie jasności na umowie i według duet centrum jest ważna bez podpisu, niby jest ważna z momentem wpłacenia pieniędzy, do tego dostałem informację że umowa jest poufna i nie wolno o niczym pisać. Proponuje założyć grupę na Facebooku żeby znaleźć więcej poszkodowanych.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Wiecie czy Duet Centrum Małgorzata Matusik-Niemiec udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

azz Nowy wpis

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, bo w moim przypadku wyglada to podobnie. Przed podpisaniem umowy wydzwaniali i przekonywali jak to pieknie u nich wygląda, a po wzieciu pieniedzy zero kontaktu, lekceważenie, oferty niedopasowane, nikt Cię nie słucha, żadnej konkretnej oferty od 2 miesiecy, składam pozew do sądu, jesli któś chce się przyłączyć wyjdzie taniej i bardziej wiarygodnie. Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone.

Ich Klient Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Wyłudzają pieniądze pod przykrywką biura matrymonialnego że znajdą Ci odpowiednią drugą połówkę . Po podpisaniu z nimi umowy na grube pieniądze przedstawiają Ci na początku kilka ofert a później o Tobie zapominają a kasa przepada. Kosztowało to mnie przeszło 1400zł w zamian dostałem 3 propozycje znajomości Pań , które kompletnie nie były dopasowywane do moich przekazanych im oczekiwań względem partnerki życia (chodzi tu głównie o charakter, wartości i światopogląd). Próbowałem odzyskać choć część pieniędzy ale niestety kończy się to tym że urywają z Tobą kontakt. Nie nabierajcie się na to.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś aktualne info na temat firmy Duet Centrum Małgorzata Matusik-Niemiec w mieście Katowice? Czekamy na newsy od użytkowników, każdy komentarz jest na wagę złota!

Zostaw merytoryczną opinię o Duet Centrum Małgorzata Matusik-Niemiec - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad