Opinie o Pudo Bartłomiej Fhu Nikson w Dąbrowa Górnicza

counter
4 6 13 5 1
Kierowca

Pracuje w firmie od 2 lat i nie narzekam.. koleżeńskie relację z szefem wyplata zawsze na czas

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Wiecie czy Pudo Bartłomiej Fhu Nikson udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kierowca

kolins Nowy wpis
@Kierowca

a jakie zarobki?

kierowca Nowy wpis
@kolins

5-6 tys

Dyspozytor Nowy wpis

Fajna firma duzo sie dzieje jest wesolo .. Przy takiej atmosferze praca to przyjemnosc

Szofer

Robota głównie po Polsce wyjazdy w poniedziałek powroty w piątek.. jak w tygodniu przejeżdżasz koło domu to możesz się przespać w domu :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andrzej

@Michał a trasy są tylko na Polskę?

Norbert

Podpowiedzcie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem kierowcy?

Michał
@Norbert

Zazwyczaj kierowca pracuje tam od miesiąca do dwóch, trzymaj rękę na pulsie to będziesz następny. Zapytaj się na rozmowie dlaczego tak jest, może właściciel myśli ze robi łaskę dając zatrudnienie, ale już nie myśli o tym ze ten człowiek pracuję na wszystkich

lelol

jeździłem u nich pół roku i jest ok może cudów niema.. Ale tygodniówki są zawsze w sobotę jak chcesz.. Auta ok chociaż cudów niema dużo stali więc dużo roboty z pasami itp.. zrezygnowałem bo znajomy nagrał ni robotę na chłodni teraz siedzę w kabinie i nic mnie nie obchodzi :)

Baleron
Użytkownicy czekają na odpowiedź 305 dni.

Dlaczego pan usuwa niewygodne opinie na swój temat?. Ciężko pogodzić się z faktem, że naklania pan do jazdy na magnesie, a o wiecznej rotacji w pana firmie nie wspomnę. Firma porażka.

Dziad

W odpowiedzi na komentarz auto lump to twoja sprawka , zarobki 5200 zł miesięcznie a co do zjazdów w sobotę to poniedziałek wolny .Pozdrawiam wiem kim jesteś

Co słychać w firmie Pudo Bartłomiej Fhu Nikson w miejscowości Dąbrowa Górnicza? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Pudo Bartłomiej Fhu Nikson, który ma jakieś sprawozdania?

Zostaw merytoryczną opinię o Pudo Bartłomiej Fhu Nikson - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad