Opinie o Wichot Transport Andrzej Wichot w Święta Katarzyna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wichot Transport Andrzej Wichot. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wichot Transport Andrzej Wichot o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wichot Transport Andrzej Wichot w Święta Katarzyna

Darek

Jeśli wizytówka firmy jest Doris&Łukasz to tylko gratulować szefostwu. To działa bardziej jako antyreklama. Dziewczyna brzydka jak noc świeci tylko cyckami i (usunięte przez administratora) a jej facet totalny (usunięte przez administratora) przyglądający się temu. Żałosne

Ridek

Nie podoba Ci się to nie patrz

Kierowca

Fajnie czyta się opinie ludzi którzy z firmą nie mają nic wspólnego a opinie mają wyrobioną na podstawie tego co widzą w internecie, na marginesie Dorotę i Łukasza proponuję poznać osobiście i wtedy oceniać. W firmie zarządzająca taką flotą często nawet nie wiemy jak wygląda pracodawca. W Wichocie jest trochę inaczej, szef zawsze wysłucha co masz do powiedzenia o każdej godzinie odbierze telefon. Świadczy to tylko o podejściu do pracownika. Na rynku nie ma chyba takiej firmy która w stu procentach zadowoli każdego. Jako pracownik nie mogę powiedzieć złego słowa gdyż nie jestem traktowany jak numer boczny samochodu, pieniądze mam zawsze na czas a praca jak to praca w transporcie.

Artur
@Kierowca

Opinie wyrabia sie w roznoraki sposob - mozna tez, jak najbardziej, wyrobic sobie opinie na podstawie tego, co ktos widzi czy czyta w internecie - jest to jedno ze zrodel. Wcale nie trzeba kogos poznawac osobiscie, aby wyrobic sobie o kims zdanie - chociazby, w mysl zasady "jak Cie widza, tak Cie pisza". To ich sprawa, jak sie kreuja w internecie i czy jest to spojne w ich wlasnym ja, czy jet to tylko wymyslona kreacja. Sa jacy sa i sa odbierani, jak sa - a mysle, ze niezbyt pozytywnie. Ogolnie uwazam, ze nie sa dobra wizytowka dla firmy i w mojej opinii bardziej jej szkodza, anizeli pomagaja. Ktos,kto ich zatrudnil i wyrazil zgode, aby reprezentowali firme w internecie, pewnie wyznaje zasade: "Nie wazne jak - wazne by mowili", bo innej opcji nie widze. A co firmy, to wypowiedzial sie o nich ich byly kierowca, youtuber artdrive i zdecydowanie "nie pial z zachwytu".

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Wichot Transport Andrzej Wichot?

Bolek
@szybkie volvo

Nadal przeładowani jeździcie z ES musicie klauzulę wprowadzić kierowcą bo szczekają na Jonquerze że non stop but i przeładowani

Darek

En
@Darek

Z co widzę to nawet ich nie znasz i nie widziałeś się z nimi. A zazdrościsz ze teoaj ci nie da to ogromna z nadwagą ze jak usiądzie na tobie to będziesz, placek Brawo brawo gościu

Kolezka
@Darek

Wlsdnie darek.. Ja też nigdy z nimi nie rozmawiałem nie znam ich ani nigdzie nie spotkałem. Dla mnie tak samo jak dla innych doris jest meeeega! Tyle że wiesniara;)

Ridek Nowy wpis

Nie podoba Ci się to nie patrz

Myślicie, że to prawda co ktoś napisał jakiś czas temu, że waga zestawu to tylko sprawa umowna? Upewnić się chce, bo widziałem ofertę dla magazyniera od nich z kiedyś, ciekaw byłem przyjęć a teraz to też tego ile trzeba się w praktyce nadźwigać. Niby pisali, że trzeba mieć uprawnienia na wózek. A czy fizycznie się coś dźwiga?

Kierowca

Artur
@Kierowca

Tabor na stronie firmowej widziałem, ofert o prace już nie bardzo. podobnie na fb, ostatnia oferta sprzed lat była? Chyba ze źle spojrzałem? Opinii odnośnie samej pracy tez dość długo tu nie było. czy za kołkiem będzie ona w ogóle możliwa? jeśli tak to to na jakich warunkach finansowych?

JT Nowy wpis

Kolego trzymaj się od tej firmy z daleka. Nie będę Ci tu pisał co mają za uszami ale powiem tyle, że u nich waga zestawu to sprawa umowna.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wichot Transport Andrzej Wichot.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

PatrykMega

Biorąc ppd uwagę ludzi którzy tam pracują to nie trzeba rzadnych języków. Biuro pomoże. Bardziej wtyki, popularność i masz robote.

szybkie volvo
@PatrykMega

Kto Ci tam pomoże? Biuro? W tej firmie tylko żeby Cię wypchnąć za bramę potem się nie znamy.

Urszula
@szybkie volvo

Ta opinia jest wystawiona na podstawie doświadczenia z jakiego okresu? Mają obecnie rotację w tym biurze? Ile osób się tam zatrudnia, wiecie jaka atmosfera?

Bolek
@szybkie volvo

Czy w Wichot Transport Andrzej Wichot pracuje się na open space?

Czy chciałby ktoś powiedzieć jak wyglada praca w firmie Wichot? W jakich systemach jeżdżą podwójne obsady? Czy obecnie trwa jakaś rekrutacja?

Pati

Czy kierowcy jeżdżą w systemie 3/1?

Szybki wichot

Jako pracownik mogę powiedzieć że szkoda czasu na tą firmę . Nie ma znaczenia czy jesteś dobrym kierowcą czy nie ważne żebyś pracował 31 dni i nie chciał koperty . A urlop też bezpłatny bo przecież w pracy nie byłeś . I szacunek szefa do pracownika równy zeru.

PatrykMega

Dzwoniłem o robote z 10 razy i (usunięte przez administratora) blada. Wysłałem cv i tym bardziej (usunięte przez administratora) Powiedział mi koleś przez telefon że potrzebują dobrych kierowców. Ja się pytam w takim razie: dobrych, czy znanych z instagrama czy ze zbokfejsa? Jeśli znanych tak jak Doris i jej (usunięte przez administratora) to gratuluję firmie dobrego wyboru????

Piotrekkkk

Witam czy firma zatrudnia aktualnie kierowców na podwójne obsady?

Wiktor

Czy kierowcy musza mieć duże doświadczenie w branży?

Olek

Trasy są tylko krajowe czy także zagraniczne?

Nas.slaw

Soe wez za robote a nie krecisz jakies glupie filmy. I ten poczatek filmow. NoO TO LECIMY NIE. A co ty samolotem latasz . hahahahahahahaah zenada pajacu

Nas.slaw

Ten (usunięte przez administratora)artfldrive style tam jezdzi.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wichot Transport Andrzej Wichot - Święta Katarzyna

• Jak się pracuje w Wichot Transport Andrzej Wichot?

Zobacz opinie na temat firmy Wichot Transport Andrzej Wichot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wichot Transport Andrzej Wichot?

Wichot Transport Andrzej Wichot
  • Różana 13