PPH EDPOL

Łomża

Opinie o PPH EDPOL

Dominika

Mamy wśród użytkowników forum jakieś osoby, których smak jest wybitny? Firma PPH EDPOL własnie potrzebuje takich ludzi do pracy na stanowisku TECHNOLOGÓW ŻYWNOŚCI, MISTRZÓW SMAKÓW http://www.edpol.net.pl/pl/kariera/785-oferta-pracy-dla-technologow-zywnosci-kreatorow-smakow Możecie w zamian liczyć na dogodne warunki zatrudnienia (praca na pełen lub niepełen etat), elastyczność w stosunku do miejsca wykonywania pracy, atrakcyjne wynagrodzenie za trafne, ciekawe i perspektywiczne pomysły.

Dominika

PPH EDPOL daje szansę młodym osobom, dając szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia http://www.edpol.net.pl/pl/kariera/784-oferta-pracy-dla-mlodych-naukowcow-doktorantow-studentow. Czy jakiś student chciałby zaaplikować?

frcj

@domx skoro maz inne zdanie w tym temacie to może się podzielisz?

domx

atmosfera dobra???? dobre ....

xmen

Edpol to jak piękne jabłko, które się psuje od środka...

wszystko jest w jak najlepszym porządku... warunki dobre... wiadomo rząd musiał by podnieść najniższą płacę do jakiś 2500zl aby dobrze się żyło...

Mała

cze, też się wahałam dłuższy czas bo słyszałam o dużych wymaganiach zarządu, złożyłam CV- byłam na rozmowie, normalni ludzie tylko prą do przodu ale z szacunkiem. Dostała się koleżanka do działu eksportu ja nie, ale nie mam żalu, mówi że jest bardzo zadowolona,inwestują długofalowo w zespół, dużo się też można nauczyć.

ona

jakiś zakłamany baran z konkurencji zrobił wcześniejszy wpis, ostatnią rzeczą w tej firmie jest smród, produkują przyprawy wszędzie miło pachnie na kilometr, zespól naprawdę OK, mają swoje wymagania ale duży szacunek dla człowieka, wiem bo pracuję tam 5lat,rotacja niewielka,resztea zależy od ciebie,pozdro

gg

worki.. ciężary..smród ..kurz..brak szacunku dla fizycznego pracownika..a płaca najniższa..

PH

Jestem bardzo zadowolony z pracy w PPH EDPOL. Człowieka traktują z godnością, nie ma żadnych problemów z urlopami, nikt Ci nie wypomina, że nie było Cię w pracy, bo przecież należy Ci się wolne. Swoim przyjaciołom życzę takiego pracodawcy.Pozdrowienia dla Edwarda :).

Zostaw opinię o PPH EDPOL - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH EDPOL