Technocontrol

Opole

Opinie o Technocontrol

toxi

no na serwis przyjmują osoby, które już mają doświadczenie w pracy serwisowej co najmniej rok, doszkalają z tego co wiem i po próbnym okresie proponują umowę o pracę jeśli się w pracy sprawdzasz :) poza tym na opole zapewniają stabilne zatrudnienie ;)

ADM

Firma Technocontrol - na pewno nie można dogodzić Panu z tej firmy, on wie najlepiej. Jeśli coś jest nie pomyśli tego Pana to obsmaruje każdego na forum. Wniosek z tego że trzeba go ignorować omijać szerokim łukiem, i nie wchodzić z nim w dyskusje. Ciekawe że on ma czas siedzieć na necie.

NICOLA

Jako dostawca jest niekompetentny, bezczelny, arogancki, niesłowny. Proszę się trzymać od tego dostawcy jak najdalej. Proszę uważać na tego dostawcę jak ktoś mu się narazi, to psuje mu opinie, choćby to było z jego winy.

Zostaw opinię o Technocontrol - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technocontrol