R. TWINING & COMPANY SP. Z O. O.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 55 ocen.

Opinie o R. TWINING & COMPANY SP. Z O. O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R. TWINING & COMPANY SP. Z O. O.

tak

ciekaw jestem @anonim, czy Twinning w ogóle szuka teraz pracowników..

Mateusz

Hmmm Stwierdzenie na temat zarobków że miało być 1800 na rękę a jest 1450 trochę mnie rozśmieszyło, bo chyba ten kto podpisuje umowę to zazwyczaj powinien ją przeczytać a tam na pewno stało że zarobki będą w wysokości 1450 bo inaczej było by to niezgodne z prawem pisać na umowie 1800 a dawać 1450 i kwalifikowało by się to pod Inspekcję Pracy. Tak więc pretensje co do zarobków należy kierować tylko do siebie. WAŻNE: CZYTAJ CO PODPISUJESZ!!! Skoro warunki na umowie są inne niż w trakcie rozmowy to Hasta La Vista Baby ;) lub ewentualnie słynny tekst Brucca Willisa ze "Szklanej Pułapki" :) Pozdrawiam

anonim

Cześć,Kurde ta firma nie dajcie sie jej. Rozmawiałam z ludzmi w niej pracującymi i ogólnie nie sa zadowoleni. Kazdy twiedzi ze został oszukany itd. Ludzie podli to fakt,nadają jeden na drugiego do przełozonych. Maja też tam podobno takieego trenera z Angli co jest Polakiem i mysli ze wie wszystko,a nie potrafił przekazac innym tego co miał do przekazania.Jedna wielka Ściemka Pozdraiam :-(

Brendon

Twining niespełnione marzenia. Firma ktora obiecała,dała nadzieje okazała sie wielka wtopa. Zwolniłem sie z poprzedniej firmy,jak zreszta wielu innych aby przejs do Twininga z ta nadzieja ze miały być lepsze pieniadze i lepsza atmoswera.Okazał sie zupełnie inaczej,ludzie zawistny kazdy zamiast wstawiac i pomodz innym podkopuje mu droge i utrudnia wszystko. Wymagania niesamowite,przechodzisz testy jak na dyrektora a do niczego to nioe prowadzi zupełnie,no chyba ze do wykozystania człowieka doszczetnie.Dzis przeszli samych siebie,rewidujac szafki pracowników bez ich zgody.U jednej kolezanki znalezli niedopałek paierosa i została zwolniona za to,w jej własnej szafie.Inni tez sie skarzyli ze mieli przeszukane szafki i poprzestawiane rzeczy osobiste. Co jeszcze chce powiedziec na temat zarobkow,obiecali 1800zł na reke jest 1450 przy dobrych wiatrach tak zarabia operator po podwyzce po okresie probnym 1550zł na reke.Ludzie sami juz zaczynaja odchodzic.Szukaja innej pracy Ja sam jutro na rozmowe ide.Tak wiec zycze szczescia wszystkim pracowniką tej firmy. ps uwaga na szkoleniawców tam uczacych szczegolnie Polaka mieszkajacego w Angli a uczacego tu w swarzedzu kompletny (usunięte przez administratora) szkoda gadac.

Zostaw opinię o R. TWINING & COMPANY SP. Z O. O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R. TWINING & COMPANY SP. Z O. O.